با ما ارتباط برقرار کن

سینما و تئاتر

۵ مورد از بهترین انیمیشن های کمپانی پیکسار از نظر رنکینگ

منتشر شده

روی

پیکسار امروزه با ثبت ١٥ اسكار و ٩ گلدن گلوب به نام خود، به عنوان اصلی ترين خانه انيميشن در صنعت فيلم جهان شناخته می شود. در اينجا به قوی ترين آثار كارنامه ی فيلم های اين شركت نگاهی می اندازیم.

Pixar همه ساله با آثار خودش بر اسكارها و چارت باكس آفيس چيره می شود. اين فيلمها اكنون با نام انيميشن خوانده مي شوند و تبديل به يك رويداد جهاني شده است. و حالا مي خواهيم ٥ فيلم برتر اين كمپاني را معرفي كنيم.

‏۵- فیلم علمی تخیلی WALL-E

 

 

پيكسار به ندرت به سراغ ژانر علمی تخيلی می رود. در اين انيميشن پيكسار در تلاش است با استفاده از شخصيت اول فيلم كه يك ربات زباله جمع كن است و در بيشتر زمان فيلم تنهاست، وسعت و خلأ فضای خارج از جو را به تصوير بكشد.

پیشنهاد مطالعه:
5 فیلم عاشقانه و رمانتیک برتر در سینمای جهان

چيزی كه اين داستان را همراهی می كند موسيقی متن فوق العاده جذاب و طراحی شخصيت نو آورانه ی آن است.

۴- فیلم جذاب راتاتویی (Ratatouille)

 

 

اين فيلم بيشتر به دليل داشتن مونولوگ های جدی درباره بحران طبيعت مورد توجه و علاقه منتقدان قرار گرفته و فيلم در ادامه واقعاً سرگرم كننده است.

كی فكرش رو می كرد كه يه موش با توانایی عالی آشپزی به يك همچين ستاره ای تبديل بشه؟

۳- داستان اسباب بازی ٢

 

 

داستان اسباب بازی ٢ نتيجه نهایی پيكسار و بهترين فيلم داستان اسباب بازی است. در اين فيلم حماقت نسخه اصلی حفظ شده ولی به آن قلب واقعی اضافه شده است.

اگر در مورد شخصيت های كامپيوتری متحرك كه قادر به انتقال احساسات باشند مطمئن نبوديد بعد از ديدن اين فيلم قطعاً مطمئن خواهيد شد.

۲- فیلم لذت بخش کوکو (Coco)

 

پیشنهاد مطالعه:
5 فیلم بر اساس حوادث واقعی که حقیقت را بیان نمی کنند!

 

اين فيلم يك فيلم غيرمنتظره ی لذت بخش است كه با روند نتايج تمام فيلم های منتشر شده ی اخير پيكسار مخالفت می كند.

در عين داشتن خط سير داستانی نه چندان قوی با دور هم جمع شدن مجموعه ای از كاركترهای جذاب و يك موزيك متن فعال كه با ضرب آهنگی بالا و تكرار شونده به فيلم جذابيت به سزایی بخشيده است.

۱- كمپانی هيولاها

 

 

تكامل سينمایی به سبك پيكسار در اين اثر به ارمغان رسيد. جان گودمن (John Goodman) و بيلی كريستال (Billy Crystal) توانستند به زيبایی به عنوان هيولای داستان و كاركتری به نام بو (Boo) كه به طرز شگفت انگيزی جذابيت و جوانی را به تصوير كشيده ايفای نقش كنند. اين انيميشن يك سرگرم كننده ی دل رباس كه بعيد است بهتر از آن ساخته شود.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *