با ما ارتباط برقرار کن

تفریح و سرگرمی

۵ ترن هوایی فوق العاده ترسناک و طولانی در جهان

منتشر شده

روی

ترسناک ترین و بلندترین ترن هوایی دنیا در جهان کجا قرار دارد؟ ساخت شهربازی یک فرایند پیچیده است که نیاز به بهترین متخصصان و سرمایه گذاری های بزرگ دارد. با این حال، حس و حال بسیار شگفت انگیزی برای بازدیدکنندگان آن‌ها در سراسر جهان به ارمغان می آورد.

همه ما عاشق این پارک های تفریحی و شهربازی‌ها هستیم و احتمالا تا به حال حداقل یک بار سوار ترن‌های هوایی ترسناک شده ایم. با آغاز فصل تابستان شهربازی‌ها رونق تازه ای می‌گیرند.

در اینجا  ما یک لیست از ۵ ترن هوایی ترسناک در دنیا را برای شما آماده کرده ایم، به امید روزی که هر ۵ ترن هوایی موجود را سوار شده باشید و لذت ببرید.

۵- ترن هوایی عجیب Shambhala: Expedición al Himalaya

 

مکان: Port Aventura، اسپانیا 

طول: ۱۵۶۴ متر 

ارتفاع: ۷۶ متر 

بیشترین سرعت: ۱۳۴ کیلومتر بر ساعت 

افتتاح:  سال ۲۰۱۲

 

ترن هوایی فوق العاده وحشتناک

 

Shambhala Expedición al Himalaya  یک ترن هوایی  Hyper Coaster است که در Port Aventura  واقع در ایالت Salou اسپانیا واقع شده است.

این ترن هوایی در سال ۲۰۱۲ افتتاح شد و در میان بهترین های جهان قرار گرفت، زیرا این دومین ترن در اروپا با ۷۶ متر ارتفاع است. این ترن تا سال گذشته نیز سریع ترین ترن هوایی دنیا بود اما در سال ۲۰۱۷ Red Force  در Land Ferrari از آن پیشی گرفت.

 

۴- ترن هوایی هیجان انگیز Thunder Dolphin

 

مکان:  Tokyo Dome City، ژاپن 

طول: ۱۰۶۶ متر 

ارتفاع: ۸۰ متر 

بیشترین سرعت: ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت 

افتتاح: ۲۰۰۳

 

ترسناک ترین ترن هوایی جهان

 

این ترن هوایی فولادی در پارک تفریحی جاذبه های شهر توکیو در ژاپن است. علاوه بر این، این ترن هوایی کوهی در حال حاضر هشتمین ترن از نظر ارتفاع در جهان است. به عنوان یک واقعیت جنجالی، شاید بد نباشد بدانید که هزینه این ترن ۳۷ میلیون دلار است؛ و از این لحاظ کی از بهترین ترن‌های جهان به شمار می‌رود.

 

۳- ترن هوایی Intimidator 305

مکان:  King Dominion، آمریکا 

طول: ۱۶۰۰ متر 

ارتفاع: ۹۳ متر 

بیشترین سرعت: ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت 

افتتاح: ۲۰۱۰

 

سریع ترین ترن هوایی دنیا

 

این ترن غول آسا و فوق العاده واقع در Kings Dominion در ایالت ویرجینیا، آمریکا است. این ترن با سرمایه گذاری ۲۵ میلیون دلاری بزرگترین سرمایه گذاری در تاریخ این پارک تفریحی به شمار می‌رود.

اما شگفت انگیز ترین بخش این است که ارتفاع کلی Intimidator 305 بالاتر از سکوی تماشای برج ایفل است، که این ترن را به یکی از بلندترین ترن ها در دومینون و قطعا یکی از بزرگترین ترن‌ها در جهان تبدیل کرده است.

 

۲- ترن هوایی ترسناک Millennium Force

مکان:  Cedar point، آمریکا 

طول: ۲۰۱۰ متر 

ارتفاع: ۹۴  متر 

بیشترین سرعت: ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت 

افتتاح: ۲۰۰۰

 

بزرگ ترین ترن هوایی دنیا

 

ترن هوایی Millennium Force  در پارک تفریحی Cedar Point در ایالت اوهایو، آمریکا واقع شده است. این ترن در ارتفاع باور نکردنی ۹۴ متر قرار گرفته است. در واقع، زمانی که در سال ۲۰۰۰ افتتاح شد، و تا قبل از steel dragon بلند ترین و سریع ترین در جهان بود.

گرچه دیگر عنوان بلندترین و سریع ترین ترن جهان را یدک نمی‌کشد اما millennium force هنوز به عنوان یکی از بهترین ترن های جهان با طول استثنایی ۲۰۱۰ متر در نظر گرفته می شود.

 

۱- سریع ترین ترن هوایی دنیا Steel Dragon 2000

 

مکان:  Nagashima Spa Land، ژاپن 

طول: ۲۴۷۹ متر 

ارتفاع: ۹۷ متر 

بیشترین سرعت: ۱۵۳ کیلومتر بر ساعت 

افتتاح: ۲۰۰۰

 

بلندترین و ترسناک ترین ترن هوایی

 

این ترن در پارک تفریحی  Nagashima واقع در استان Mie ژاپن قرار گرفته است. نام آن به دلیل آن است که در سال ۲۰۰۰، “سال اژدها” در آسیا افتتاح شد.

این ترن در حال حاضر دارای رکورد طولانی ترین طول مسیر – ۲۴۷۹ متر – و دومین ترن سریع در ژاپن و ششمین ترن سریع در جهان است! با این حساب بدون شک یکی از بهترین و دلهره آورترین ترن های هوایی در جهان است.

ترن های هوایی جذاب ترین وسایل بازی در شهربازی ها به شمار می روند. در ادامه شما می توانید کلیپ هایی از مسیرهای سراسر هیجان این ترن های هوایی ترسناک را در کانال آپارات ما مشاهده کنید.

 

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است