با ما ارتباط برقرار کن

تفریح و سرگرمی

۵ جزیره خصوصی گران قیمت در جهان

منتشر شده

روی

جزیره های زیبا و خصوصی جهان

جزایر یکی از زیباترین مکان های طبیعت است که طرفداران زیادی دارند. افراد مشهور و ثروتمند که عاشق تفریح و سرگرمی هستند به جزایر زیبایی برای سفر می روند. برخی از این افراد برای مراسم عروسی یا ماه عسل خود جزایر زیبایی را برای گذراندن زیباترین روزها در کنار هم انتخاب می کنند.

این جزایر زیبا توسط افراد مشهور جهان خریداری شده اند که برخی از آنها اجاره هم داده می شوند. با ما همراه باشید و جزایر زیبا و گران قیمت در جهان را ببینید.

 

۵- جزیره لائوکالا

 

جزیره لائوکالا

 

این جزیره کوچک و رویایی لائوکالادر شرق فیجی واقع شده و با ۱۲ کیلومتر مربع وسعت، متعلق به دیتریش ماتسیتس یک نجیب زاده اتریشی است. او این جزیره زیبا را برای اجاره دادن به مسافران و افراد ثروتمند ساخته است و خودش از آن استفاده نمی کند.

در این جزیره یک زیردریایی دو نفره و یک ویلا وجود دارد که برای اقامت در آن باید ۳۵۰۰ دلار برای هر شب پرداخت کرد. این جزیره تا کنون میزبان مشاهیری چون ال مکفرسون برای مراسم عروسی‌اش بوده است.

پیشنهاد مطالعه:
5 رودخانه زیبا و شگفت انگیز در جهان

 

۴- جزیره نورث آیلند

 

جزیره نورث آیلند

 

از جزیره نورث آیلند به‌ عنوان یکی از رومانتیک‌ترین مکان‌های دنیا یاد می‌کنند که برای دیدن آن باید به سیشل بروید. این جزیره یک مقصد رویایی برای رفتن به ماه عسل است.

افراد مشهور بسیاری به نام های پرنسس کیت و پرنس ویلیام، جورج کلونی و امل علم‌الدین این جزیره را برای  ماه عسل خود انتخاب کردند و در آنجا روزهای زیبایی را گذرانده اند. در جزیره یک اسپا، استخر و باشگاه وجود دارد و برای هر شب اقامت باید ۷۵۰۰۰ دلار بپردازید. بعلاوه این جزیره ظرفیت ۲۲ نفر را دارد.

 

۳- جزیره زیبا کوکوپرایو

 

جزیره زیبا کوکوپرایو

 

اگر می خواهید بهشت را بر روی زمین تجربه کنید به مالدیو بروید تا این بهشت گرمسیری را از نزدیک ببینید. در جزیره کوکوپرایو یک اقامتگاه بزرگ اصلی و پنج خانه برای اقامت ۱۲ نفر تعبیه شده است. در این جزیره زیبا می توانید از هوای پاک و طبیعت بکر و انرژی بخش آن لذت ببرید.

پیشنهاد مطالعه:
5 محلی که باعث میشه هوس آفرود سواری کنید

 

۲- جزیره ایسلا د سا فرادورا

 

جزیره ایسلا د سا فرادورا

 

یک ریزورت ۱۴ هکتاری در این جزیره‌ی اسپانیایی تقریبا همیشه آفتابی واقع شده است.

مبلغ اجاره‌ی هفتگی این جزیره زیبا فقط ۲۳۰۰۰۰ دلار است. اگر دوست دارید این جزیره زیبا را داشته باشید و بخرید با مبلغی کمتر از ۴۰ میلیون دلار مال شما خواهد شد.

 

۱- جزیره کایو اسپانتو

 

جزیره کایو اسپانتو

 

جزیره کایو اسپانتو حدود ۱۷ هزار متر مربع وسعت دارد، که در بلیز واقع شده است. در این جزیره زیبا تنها ۷ ویلا برای اقامت وجود دارد که می توانید از آرامش و سکوت زیبای آن لذت ببرید.

خدمات و امکانات رفاهی جزیره کایو اسپانتو در حد هتل های ۵ ستاره است. تعداد خدمه‌ی این جزیره برای سرویسدهی دو برابر تعداد مهمانان است. به هر مهمان یک واکی تاکی داده می‌شود تا در صورت نیاز خدمه را فرا خواند.

امیدواریم که از خواندن جزایر زیبا لذت کافی را برده‌ باشید. خوشحال می شویم نظرات خود را در مورد این مقاله با ما و کاربران تاپ فایو درمیان بگذارید.

منبع: kojaro

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است