با ما ارتباط برقرار کن

تفریح و سرگرمی

۵ مورد از گرانترین اسباب بازی‌هایی که تا به حال فروخته شده!

منتشر شده

روی

تا به حال بیشترین هزینه‌ای که برای خرید اسباب بازی کرده‌اید چقدر بوده است؟ شاید برای اکثر ما این رقم چیزی در حدود چند صد هزارتومان بوده است. به نظرتان گرانترین اسباب بازی‌های دنیا با چه قیمتی به فروش رفته‌اند؟
در این مقاله با ۵ اسباب بازی گران قیمت دنیا آشنا می‌شوید. بدون شک با دیدن قیمت‌ها بسیار زیاد تعجب خواهید کرد پس در ادامه با ما همراه باشید:

۵- توپ فوتبال شیمنسکی [Shimansky Soccer Ball [$2.59 million

توپ فوتبال شیمنسکی [Shimansky Soccer Ball [$2.59 million

مسلما با دیدن قیمت این توپ فوتبال هیچگاه هوس نخواهید کرد تا پایی به این توپ بزنید و با آن بازی کنید! یک توپ فوتبال به ارزش ۲.۵۹ میلیون دلار! اصلی‌ترین دلیل گرانی این توپ فوتبال سطح الماس اندود آن است. با این وجود بعید می دانم کسی حاضر باشد تا به این توپ ضربه‌ای بزند و حتی یکی از الماس های سطح آن را از دست بدهد.

۴- ماشین لامبورگینی [Lamborghini Aventador Model Car [$4.6 million

ماشین لامبورگینی [Lamborghini Aventador Model Car [$4.6 million

۴.۶ میلیون دلار شاید برای یک لامبورگینی منطقی به نظر برسد ولی وقتی بدانید که این لامبورگینی فقط می تواند به عنوان دکور استفاده شود، شاید نظرتان عوض شود. به این لامبورگینی که با پوششی از جنس Swarovski پوشید شده است، نگاهی بیندازید. این تنها یک لامبورگینی اسباب بازی است که ۴.۶ میلیون دلار ارزش دارد. دقیقا به اندازه یک لامبورگینی واقعی!
اگر فکر می کنید گران‌ترین اسباب بازی‌های دنیا را تا اینجا دیده اید، سخت در اشتباه‌اید. حتما به سه مورد بعدی نگاهی بیندازید.

۳- خانم الکساندر الیوز [Madame Alexander Eloise [$5 million

خانم الکساندر الیوز [Madame Alexander Eloise [$5 million] 

شما با ۵ میلیون دلار چه کاری می کنید؟ خانه می خرید یا ماشین؟ شاید هم به فکر راه اندازی یک کسب و کار باشید. می توانید همه این کارهایی که گفته شد را انجام دهید و یا با آن یک عروسک بخرید! بله یک عروسک. عروسکی به نام Madame Alexander Eloise که دقیقا ۵ میلیون دلار ارزش دارد.

۲- مربی پرنده [L’Oiseleur (the bird trainer) [$6,250,000

L’Oiseleur که در زبان فرانسوی به معنی آموزش دهنده پرنده است، یک عروسک متحرک با ارتفاع ۴ فوت است که توسط یک سازنده عروسک های متحرک متخصص فرانسوی ساخته شده است. این عروسک ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار دلار قیمت دارد!

۱- قلعه آستولات [Astolat Dollhouse Castle [$8.5 million

قلعه آستولات گران ترین خانه‌ی اسباب بازی در جهان با قیمت ۸.۵ میلیون دلار است. گفته شده است که این خانه به دلیل ساختار خود که با بهترین مهندسی، معماری، مجسمه سازی و به طور کلی خلاقیت ساخته شده است، بسیار گران است.

پیشنهاد مطالعه:
5 حقیقت درباره مکعب روبیک Rubik

اسباب بازی ها فقط برای بچه ها نیستند البته می توانند دل کودکان را هم به دست بیاورند. بعضی از افراد می خواهند اسباب بازی هایی داشته باشند که واقعا می توانند از آنها استفاده و یا بازی کنند، در حالی که بعضی افراد اسباب بازی ها را برای کلیکسیون شخصی خودشان می خواهند به هر حال، تنها هدف اسباب بازی (به اعتقاد من) این است که شادی را برای همه به ارمغان بیاورد.

آیا فکر می کنید تفاوتی وجود دارد؟ آیا شادی که یک اسباب بازی میتواند به ارمغان بیاورد به هزینه آن بستگی دارد؟ شاید شما با من موافق نباشید ولی به هر حال این نظر شخصی من است.

پیشنهاد مطالعه:
5 محلی که باعث میشه هوس آفرود سواری کنید

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است