با ما ارتباط برقرار کن

تفریح و سرگرمی

۵ بازی مهیج ۲۰۱۶ برای کامپیوتر (PC)

منتشر شده

روی

5 بازی اکشن 2016 برای کامپیوتر (PC)

نسل مدرن چیزهای زیادی برای ارائه دارد. با پیشرفت تکنولوژی سرگرمی‌های جدیدی هم به وجود آمده است. تا چند دهه قبل کودکان از بازی با دوستان و خانواده خود در دنیای واقعی لذت می‌بردند. اما تکنولوژی‌های جدید سیستم‌های تفریح و سرگرمی مجازی را ارائه کردند که باعث شد روش سرگرمی نیز تغییر کند. نه‌ تنها کودکان بلکه بزرگسالان هم با وجود این بازی‌های مجازی بر روی زیرساخت‌های مختلف، می‌توانند از زمانشان لذت ببرند.
در حال حاضر رایانه‌های شخصی رایج‌ترین زیرساخت مورد استفاده برای بازی‌های رایانه‌ای هستند و بعضی از آن‌ها برای این کار شخصی‌ سازی می‌شوند. بازی‌های رایانه‌ای زیادی وجود دارند که می‌توانند خود را با زمان تطبیق دهند. بیایید به تعدادی از آن‌ها نگاهی بیندازیم.

۵- بازی The Path

بازی کودکانه شنل قرمزی The Path برای کامپیوتر

چگونه می‌توان این لیست را بدون یک بازی ترسناک و تخیلی تاریک کامل کرد؟ بازی The Path داستان کودکانه شنل قرمزی کوچولو را نشان می‌دهد. این بازی نشان داد که نوآوری چگونه می‌تواند یک داستان کودکی را به یک شاهکار ترسناک و هیجان‌ انگیز تبدیل کند. The Path با توجه به رویکرد منحصر به‌ فردش بسیار سرگرم کننده است و در لیست برترین بازی‌ها جایگاهی ویژه دارد.

۴- بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

بازی فوق العاده جذاب Call of Duty: Modern Warfare 2

زمانی که یک بازی رونمایی می‌شود، شروع به ثبت رکوردهای متنوع می‌کند. بازی Call of Duty به دلیل گرافیک خوبش، نامزد دریافت جوایز بسیاری در دنیای بازی شد. همچنین به دلیل ویژگی‌های تعاملی آن در اولین تیراندازی‌ها، محبوبیت زیادی دارد. می‌توان به‌ صورت چند نفره این بازی را انجام داد.

۳- بازی Mass Effect 2

بازی جذاب Mass Effect 2 برای کامپیوتر

بازی کامپیوتری Mass Effect 2 بعد از موفقیت سابق خود، در راه‌اندازی مجددش رکوردهای جدیدی را به دست آورد که یک نمونه موفق در سبک بازی سوم شخص است. Mass Effect شامل همه مواردی است که یک گیمر از یک بازی جادویی می‌خواهد.

۲- بازی Star Craft 2: Wings of Liberty

بازی مهیج Star Craft 2: Wings of Liberty برای کامپیوتر

بازی Star Craft 2 در زمان خودش از بهترین بازی‌ها به شمار می‌آمد. شما نمی‌توانید تصور کنید که چگونه گیمرها برای ساعت‌ها پای کامپیوتر خود می‌نشستند و فقط به این بازی فریبنده مشغول می‌شدند. به همین دلیل Star Craft 2: Wings of Liberty را در لیست بازی‌های برتر قرار داده‌ایم.

۱- بازی Portal 2

بازی فوق العاده Portal 2 برای کامپیوتر

این بازی اولین بازی تیراندازی اول‌ شخص است که در تاریخ ساخته شد. پرتال Portal 2 از هر لحاظ یک بازی منحصر به‌ فرد است. به همین دلیل بدون نیاز به هیچ مقدمه‌ای، شایسته جایگاه اول در لیست برترین بازی‌ها در جهان را دارد.

پیشنهاد مطالعه:
5 نگرانی بشر از آینده هوش مصنوعی

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است