با ما ارتباط برقرار کن

تفریح و سرگرمی

۵ مرد خوش تیپ در جهان که نگاه هر زنی را به خود جلب می کند!

منتشر شده

روی

خوش تیپ بودن فقط به معنای داشتن یک چهره خوب نیست بلکه یک مرد خوشتیپ باید از نظر ساختار بدن، ظاهر و جذاب بودن کامل باشد. در این مقاله با مجموعه ای از مردان خوش تیپ جهان در سال ۲۰۱۸ آشنا می شویم:

۵. Godfrey Gao

Godfrey Gao، مردی خوش تیپ از تایوان. مدل و بازیگری که در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۱۹۸۴ در تایوان به دنیا آمد. Godfrey شخصیت بسیار جذابی دارد. او همچنین شیک پوش نیز هست و توانایی انتخاب لباس خوبی نیز دارد.

او دومین مرد خوش تیپ جهان است که زنان از سراسر جهان به صورت دیوانه وار به او جذب شده اند.

به خاطر داشتن ظاهری جذاب، او در جهان دارای طرفداران زیادی است. اگر چه، او شخص بسیار پر زرق و برقی نیست. نکته جالب دیگر درباره Godfrey این است که او هنوز ازدواج نکرده و مجرد است!

۴. Chris Evans

وقتی در حال تهیه لیستی از خوشتیپ ترین مردان جهان هستید قطعا نمی توانید کاپیتان آمریکایی را نادیده بگیرید. کریس ایوانز بازیگر آمریکایی است که بیشتر به خاطر بازی کردن در فیلم کاپیتان امریکا (Captain America) و بازی در سریال چهار فوق العاده (Four Fantastic) محبوب است

چشمان او و مدل موی متفاوت از مهم ترین عوامل جذابیت کریس ایوانز به شمار می‌آید.

پیشنهاد مطالعه:
۵ بازیگر مرد افسانه‌ای تاریخ هالیوود

۳. Omar Borkan Al Gala

جالب اینجاست که از این مرد خواسته شده بود که عربستان سعودی را به خاطر ظاهر زیبایش ترک کند. ظاهرا، به دلیل ظاهر متفاوتش، احتمال وقوع یک اشتباه وجود داشت. او از سال ۲۰۱۳ با خنده های جالبش به شخصیت محبوبی تبدیل شده است. مردی با چشم های عقابی و ظاهر جذاب عربی.

عمر بورکن آل گالا ۲۳ سپتامبر ۱۹۸۹ در بغداد متولد شد. عمر بورکان شاعر، بازیگر و از فعالان فضای مجازی است. او جذاب ترین و خوشتیپ ترین مرد خاورمیانه بود و اکنون یکی از زیباترین مردان جهان است.

۲. Justin Trudeau

جاستین Trudeau نه تنها خوش تیپ است؛ بلکه فوق العاده خوب و شیرین نیز هست. محبوبیت او نه تنها به خاطر ظاهرش، بلکه برای عشق به بشریتی است که در وجود او نهادینه شده است. بدون شک او اکنون یکی از زیباترین مردهای جهان است و به همین دلیل است که Trudeau در لیست ما در جایگاه دوم قرار دارد. او ۲۳ ساله و نخست وزیر فعلی کانادا است. علاوه بر این، او دومین نخست وزیر جوان کشور کانادا نیز هست.

پیشنهاد مطالعه:
۵ بازیگر مرد پر درآمد هالیوودی

۱. Tom Cruise

تام کروز، بازیگر و تهیه کننده معروف آمریکایی، نخستین مرد خوش تیپ جهان است. اگر چه، او در سوم ژوئیه سال ۱۹۶۲ متولد شد اما سن برای او اصلا مهم نیست. زنان از سراسر جهان دیوانه وار به ظاهر جذاب و شخصیت فوق العاده او علاقه دارند. او یکی از پرکارترین و باهوش ترین افراد است.

عملکرد برجسته و استثنایی او را برای سه بار موفق به کسب جایزه گلدن گلوب کرده است. همچنین، او ثروتمند ترین بازیگر در جهان هم هست. علاوه بر خوش تیپ بودن مدل موهای او نیز بسیار در جهان معروف است.

 

همه اینها مردان خوش تیپ و خوش پوش در جهان هستند. آنها بسیار جذاب هستند و به سبب داشتن حرفه ای بسیار موفق، در سراسر جهان شناخته شده هستند.علاوه بر این تمام این افراد انسان هایی خوش ظاهر، سخت کوش و باهوش هستند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است