با ما ارتباط برقرار کن

تفریح و سرگرمی

۵ مکان شگفت انگیز برای سفر به ایالات متحده آمریکا

منتشر شده

روی

ایالات متحده یکی از بزرگترین کشورهای جهان است که دارای عراضی و شهرستان هایی بسیار زیبا می باشد. در آمریکا از صحرا تا جنگل های سرسبز و از آسمان خراش های درخشان تا خیابان های سنگ فرش شده به چشم می خورد.

سفرهای جادویی به مکان های باورنکردنی آمریکا که باید در طول زندگی خود آن را تجربه کنید. مسیرهای زیبایی در سرتاسر سرزمین ایالات متحده آمریکا وجود دارد، که بهتر در حین سفر از جاده های زیبا و ارزشمند قافل نشوید.

در آمریکا مناظر و جاده های بزرگ و خارق العاده ای وجود دارد که از دیدن آنها لذت خواهید برد. ما در این مطلب بهترین مکان ها برای سفر به ایالات متحده آمریکا در سال جاری را برایتان آورده ایم:

۵- گرند کنیون

چه چیزی می توان در مورد گرند کنیون گفت که تا کنون گفته نشده است؟

 

 

شکل کنونی گرند کنیون حاصل حداقل ۵ میلیون سال بعد از زمانی است که رودخانه کلورادو راهش را به تدریج طی میلیاردها سال از تاریخ زمین شناسی قطع کرده است. این مکان همه ساله از بهترین مقاصد توریستی کشور است.

اما چرا نباشد…؟ گرند کنیون بیش از آنچه که فکر می کنید با شکوه و مهیج است. جالب تر از آن این است که شما می توانید از تمام قسمت های آن دیدن کنید و لذت ببرید. و حتی با اجاره کردن یک چهارپا مانند اسب یا الاغ به پایین بروید و سپس در حالی که بر روی رودخانه شناور هستید از پایین به عظمت این شگفتی بنگرید.

۴- خط آسمان شیکاگو

خط آسمان شیکاگو چه هوا ابری و بادی باشد و چه نه، ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد!

پیشنهاد مطالعه:
5 شهر توریستی شمال با جاذبه های طبیعی و بکر

 

 

این جواهر غرب میانه، بر فراز دریاچه ی میشیگان برافراشته شده است که در حال حاضر از آنچه بنیان گذاران آن در سال ۱۸۳۳ انتظار داشته اند پیشی گرفته است. ممکن است به نظر برسد که این کلان شهر آمریکای شمالی به محله ها و زبان های مختلفی تقسیم شده است اما وقتی که ازچند مایل دور تر از ساحل شمالی به آن می نگریم , همه بخش ها را در کنار هم با شکوه و سرزنده خواهیم دید.

۳- استخر همیلتون , آستین , تگزاس

 

 

آستین شهر حفره های شناست که بدون شک زیبا ترین آنها استخر همیلتون است. بعد از حدود یک چهارم مایل پیاده روی در جنگل به یک استخر طبیعی می رسیم که در اثر تخریب سد یک رودخانه زیرزمینی و ریزش آن به پایین به وجود آمده است.

آب این استخر زلال, سرد و با طراوت است. رنگهای مختلف درختان, خزه ها, سنگها و آب درخشان این استخر به این محیط کیفیتی عرفانی بخشیده است.

۲- پارک ملی آرکها

میلیونها سال فرسایش باعث به وجود آمدن ساختار زمین شناسی شگفت انگیزی در بسیاری از مناطق جنوب غربی آمریکا شده است.اگرچه هیچکدام از آنها به اندازه سنگهای قوسی شکل پارک ملی آرکها جذاب و منحصر به فرد نیستند.

پیشنهاد مطالعه:
5 پاسخ ما به سوال شما: چرا مستر بلیط؟

 

 

به طور کلی سنگهای اینجا ماسه سنگهایی هستند که با تابش نارنجی رنگ خود بسته به شرایط تابشی آفتاب در آن ناحیه , بسیار متفاوت و منحصر به فرد جلوه می کند.

این پارک در یوتای شرقی و خارج از مواب واقع شده است. اگرچه شرایط محیطی هنوز هم برروی قوسها تاثیر می گذارند و از سال۱۹۷۷ تا کنون ۴۳ تا از آنها افتاده اند. برای محدود کردن تاثیرات عوامل انسانی تعداد زیادی از قوسها را تنها از راه دور می توان تماشا کرد.

۱- ساوانا , جورجیا

ساوانا , قدیمی ترین شهر جورجیا , یک شهر نادر در ایالت متحده است. این شهر با داشتن خیابانهای قلوه سنگی و مرکز شهری پر از برگ و همچنین خیابانهایی که با برخی از قدیمی ترین ساختمانهای کشور پوشانده شده است, بدون شک شایسته ستایش است.

 

 

مرکز این شهر یکی از بزرگترین لندمارکهای متمایز تاریخ ملی است و شما می توانید از دسترسی آسان به ساحل به دریا و همچنین کنار رودخانه ی مسحور کننده ی ساوانا لذت ببرید. علاوه بر زیبایی های فیزیکی , ساوانا به داشتن مردمانی گرم و مهمان نواز , مشهور است.

اگر شما اهل سفر و گردش هستید و دوست دارید مکان های بسیار زیبا و لذت بخشی را در سراسرجهان تجربه و بازدید کنید. سفر به ایالات متحده شما را در سواحل زیبا، شهرهای جدید و طبیعت بسیار عالی شگفت زده خواهد کرد.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است