با ما ارتباط برقرار کن

تفریح و سرگرمی

۵ هتل عجیب جهان که شما را به تجربه ای تکرارنشدنی دعوت می کنند!

منتشر شده

روی

هتل ها نقش بسیار مهمی در صنعت گردشگری یک کشور و جذب توریست به آن کشور دارند. امروزه دیگر هتل ها تنها سرپناهی برای ماندن در سفر نیستند. بلکه بسیاری از آنها در کاربردهای مختلفی همچون همایش‌ها، کنفرانس‌ها و برای کاربردهای تفریحی و ورزشی استفاده می‌شوند.

طراحی زیبا و خاص یکی از عوامل رقابتی هتل ها برای جذب گردشگران داخلی و خارجی در هر کشوری است. در ادامه با ۵ هتل خاص و عجیب و غریب آشنا می‌شویم. پس در این مسیر با ما همراه باشید

۵. هتل Kakslauttanen در فنلاند

مشکل اصلی برای ماندن در قطب شمال این است که بسیار سرد است و غیر ممکن است در شب بتوانید بیش از پنج دقیقه در خارج از این هتل بمانید. اتاق های لوکس Kakslauttanen به صورت کلبه های اسکیمو شیشه ای هستند که به شکل هوشمندانه به شما کمک می کنند تا گرمای بدن خود را از سرمای استخوان سوز قطب شمال محافظت کنید.

برای لذت بردن از این هتل زیبا کافی است بر روی تخت خود خوابیده و به ستارگان قطبی در آسمان قطب شمال نگاه کنید!

پیشنهاد مطالعه:
5 سالن سینمایی جهان که لذت تماشای فیلم را دوچندان می کند

۴. هتل V8 در اشتوتگارت آلمان

شاید شما برای آمدن به هتل V8 از تویوتا استفاده کرده باشید ولی از اینجا به بعد شما خود را در یک کادیلاک ۷۰ در اتاق سینما، یک اتاق خواب به شکل گاراژ موریس مینور و یک ماشین شستشوی مرسدس بنز خواهید یافت.

تمامی اتاق های این هتل با استفاده از اتومبیل های کلاسیک تزیین شده است، به این معنی که شما می توانید تمام طول شب را در صندلی عقب یک تخت خواب ماشینی بگذرانید.

۳. هتل Ariau Amazon Towersدر برزیل

زمانی که کوچکتر بودم و در حال ساخت خانه درختی، تنها دغدغه ام این بود که خانه ام روی شاخه ای باشد که از شاخه ای که خانه دوستانم هست، بالاتر باشد! ولی حالا دیگر همچین دغغه ای ندارم چرا که هیچ خانه درختی از از برج های هتل Aria Amazon بلندتر نیست چرا که این مجموعه برج ها بزرگترین مجموعه اقامتی در تمام آمازون است.

البته این هتل بامزه ترین و باحال ترین خانه درختی در سراسر دنیا نیز هست.

پیشنهاد مطالعه:
5 مجسمه معروف در جهان

 

۲. هتل Costa Verde در کاستاریکا

این تصویر یک حادثه هوایی در کنگو نیست بلکه یک بوئینگ متعلق به دهه ۶۰ میلادی است که به شکل دوست داشتنی به یک خانه جنگلی دوخوابه تبدیل شده است.

هواپیمایی که میمون ها و سایر حیوانات جنگل از شیشه داخل آن را می بینند و شما نیز می توانید بر روی بال های آن نشسته و حیات وحش فوق العاده جنگلی در کاستاریکا را مشاهده کنید.

۱. هتل The Manta Resort در تانزانیا

در اقیانوس هند و در فاصله ۲۵۰ متری از جزیره Pemba، هتلی قرار گرفته است که خوابیدن در آن به شما احساس خوابیدن در یک آکواریوم طبیعی را می دهد.

قطعا تجربه دیدن کوسه ها و تماشای زندگی حیوانات آبزی در هنگام خواب تجربه ای متفاوت و جذاب برای شما خواهد بود.

اگر شما قصد ماندن در یک هتل عجیب و غریب را داشته باشد، کدامیک از این هتل ها را انتخاب خواهید کرد؟ چشم در چشم کوسه های اقیانوس هند خواهید انداخت و یا برای خرس های قطبی فنلاند دست تکان می دهید؟

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است