با ما ارتباط برقرار کن

تفریح و سرگرمی

۵ کشور زیبا و تماشایی جهان برای رفتن به سفر

منتشر شده

روی

همه افراد قطعا موافق این هستند که سفر تفریحی برای همه افراد مهم و جذاب است. تاپ فایو در اینجا به بررسی ۵ کشور تماشایی دنیا و در میان این کشورها به جاذبه های گردشگری آن‌ها پرداخته است. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا مقصد خود را برای تعطیلات بعدی انتخاب کنید:

۵- ترکیه

کشور ترکیه

ترکیه در دسامبر سال ۲۰۱۶ رکورد ۳۱.۳ میلیون گردشگر در سال را ثبت کرده است. از مهمترین جاذبه‌های گردشگری ترکیه می توان به قلعه Bodrum که یکی از تاثیرگذارترین قلعه های crusader اشاره کرد. از دیگر جاذبه های گردشگری ترکیه می توان به بازرا بزرگ استانبول و چشمه‌های آب گرم Pamukkale اشاره نمود.

۴- تایلند

کشور تایلند

تایلند نیز در دسامبر ۲۰۱۶ رکورد ۳۲.۶ میلیون مهمان را به ثبت رسانده است. این کشور جزو رمانتیک ترین کشورهای جهان می باشد. از مهمترین جاذبه های توریستی تایلند می توان به کاخ بزرگ (grand palace) ، جزایر Phi Phi و ساحل Pa Tong اشاره کرد.

۳- ایتالیا

کشور ایتالیا

ایتالیا در سال ۲۰۱۶ رکورد ۵۶ میلیون گردشگر را به ثبت رسانده است. این کشور به دلیل وجود کلیسای تاریخی St. Peter’s Basilica و مجسمه های با شکوه آن معروف می باشد. ساکنان ایتالیا و افرادی که به این کشور سفر کرده اند، رستوران‌های ایتالیایی را نیز برای تفریح به شما توصیه می کنند.

۲- اسپانیا

کشور اسپانیا

اسپانیا جاذبه هایی از ژانرهای مختلف را به شما پیشنهاد می دهد. برای کسانی که به معماری های مذهبی اهمیت می‌دهند و برای آن ها ارزش زیادی قائل هستند، اسپانیا مهد کلیساهای تاریخی به شمار می آید. همچنین Ibiza که عده‌ای آن را پایتخت دنیا می نامند نیز در اسپانیا است. اسپانیا در سال ۲۰۱۶ به رکورد ۷۵.۵ میلیون گردشگر دست یافته است.

۱- فرانسه

کشور فرانسه

فرانسه با تعداد ۸۲.۶ میلیون گردشگر در جهان رکورددار است. بدون شک پاریس دیدنی ترین شهر فرانسه است. چه کسی تا حالا از برج ایفل و یا Notre Dame چیزی نشنیده است؟ علاوه بر اینها موزه لوور و کاخ Versailles از دیگر جاذبه های گردشگری فرانسه اند.

پیشنهاد مطالعه:
5 مکان شگفت انگیز برای سفر به ایالات متحده آمریکا

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است