با ما ارتباط برقرار کن

تفریح و سرگرمی

۵ کشور زیبا و دیدنی در جهان که باید ببینید!

منتشر شده

روی

5 کشور زیبا و دیدنی در جهان که باید ببینید!

بیایید قبول کنیم که همه ما یک مقصد رؤیایی در ذهن خود داریم و گاهی خود را در آن محیط فوق‌العاده تجسم می‌کنیم؛ درست انگار در وسط بهشت هستیم. خوشبختانه زمین پر از مکان‌های فوق‌العاده و هیجان‌انگیز است. شاید این مکان‌ها با ما فاصله داشته باشند، اما قابل‌ دستیابی هستند.
معیارهای بسیاری وجود دارد که ما به مکان یا کشور خاصی علاقه‌مند می‌شویم. یک کشور تنها به دلیل داشتن رودخانه‌های زیبا و کوهستان‌های چشمگیر برای ما دوست‌ داشتنی نمی‌شود و ممکن است به خاطر تاریخ، فرهنگ، آشپزی، تفریح و سرگرمی‌ و جنبه‌های انسانی مورد توجه ما قرار گیرد. ما در این مقاله پنج مورد از زیباترین کشورهای دنیا را به شما معرفی می‌کنیم.

۵- کشور ایالات‌ متحده آمریکا (USA)

کشور ایالات‌ متحده آمریکا (USA)
تعداد زیادی از افراد این کشور را جزء زیباترین کشورهای دنیا نمی‌دانند، اما میلیون‌ها انسان دیگر با این موضوع مخالف‌اند و معتقدند آمریکا یکی از زیباترین کشورهای دنیاست. تنوع آب و هوایی، گنجینه‌ای از گیاهان مختلف و تنوع باورنکردنی حیوانات در مناظر زیبا، ازجمله موارد بسیاری است که در ایالات‌ متحده با آن روبرو می‌شوید.

پیشنهاد مطالعه:
5 ساحل عجیب در جهان که تا به حال ندیده اید!

از مقصدهایی که پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا بازدید کنید می‌توان گراند کانیون، ساحل میامی، دریاچه‌های یخ‌ زده آلاسکا را نام برد. مناطق بسیار زیبای زیادی در این جغرافیا جای گرفته است.

۴- کشور برزیل Brazil

کشور برزیل Brazil
قرار گرفتن بازیکنان پرشور برزیلی در عناوین جهان، ممکن است مدت زیادی شما را تحت تأثیر قرار داده باشد، اما موارد بسیار دیگری وجود دارد که باعث شده برزیل در فهرست کشورهای فوق‌العاده زیبای جهان قرار گیرد.

چیزهایی که ممکن است در اکثر کشورها رایج باشد، در اینجا نامفهوم است؛ حداقل زمانی که شما در شهر جذاب ریودوژانیرو (Rio de Janeiro) هستید. در مورد سائوپائولو (Sao Polo)، جغرافیای برجسته نیمکره جنوبی نیز حرف‌های زیادی برای گفتن وجود دارد.

۳- کشور فرانسه France

کشور فرانسه France
اگر فرانسه را در لیست زیباترین مکان‌های دنیا به‌ حساب نیاوریم، این لیست چیزی کم خواهد داشت. هر جهانگرد امروزی آرزو دارد که برای تعطیلات در فرانسه پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری کند. این علاقه علاوه بر سرسبزی فرانسه دلیلی دیگری هم دارد و آن مسیرهای مخصوصی است که برای این اهداف طراحی‌ شده است.

پیشنهاد مطالعه:
5 آبشار مرتفع و خیره کننده در جهان

پاریس به‌ عنوان یک قطب مد به رسمیت شناخته‌ شده است، همچنین غذاهای فوق‌العاده‌ای نیز دارد.

۲- کشور سوئیس Switzerland

کشور سوئیس Switzerland
نام خود گویای همه‌ چیز است و لازم نیست سوئیس را بشناسید. آب‌ و هوای فوق‌العاده، مناظر بی‌نظیر و کوه‌های پوشیده از برف هویت آشکاری از سوئیس هستند. سوئیس دارای باغ‌های سبز با درختانی پر از میوه است.

از سوئیس دیدن کنید و از بازدید یکی از زیباترین کشورهای دنیا لذت ببرید.

۱- کشور اسکاتلند Scotland

کشور اسکاتلند Scotland
در هیچ کجای زمین نمی‌توانید چنین ترکیبی کامل از مناظر چشمگیر، پوشش طبیعی فوق‌العاده، غذاها و نوشیدنی‌های باکیفیت، مردم با محبت و البته امنیت را شاهد باشید. فراتر از این، تاریخ و میراثی است که در این سرزمین قرار دارد.

زمانی که در اسکاتلند هستید، هر لحظه احساس می‌کنید که رویای شما به حقیقت پیوسته است.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است