با ما ارتباط برقرار کن

سبک زندگی

۵ کاری که در مواقع بی‌حوصلگی و خستگی می‌توانید در خانه انجام دهید

منتشر شده

روی

5 کار در مواقع خستگی و بی حوصلگی

چه خبر؟ خبر جدیدی نیست؟ بی‌حوصله‌ اید؟ جای درستی آمده‌اید. قطعاً با چنین موقعیت‌ هایی روبرو شده‌اید که کاری برای انجام دادن نداشته باشید. احساس بی‌حوصلگی بسیار ناامیدکننده است.

افسردگی و استرس نیز از مواردی هستند که فرد در جایگاه‌های مختلف امکان دارد با آن روبرو شود. برای مقابله با این حس‌ ها، ما فهرستی از کارهایی که  می‌توانید در منزل انجام دهید، آماده کرده‌ایم.

۵- نوشتن Write

نوشتن Write

یکی از بهترین راه‌ ها برای بیان احساساتمان نسبت به خود یا دیگران، نوشتن است. شما می‌توانید در مورد چیزی بنویسید که آن را تحسین می‌کنید. می‌توانید با ایجاد تغییراتی در توصیف یک‌ چیز ساده و استفاده از واژه‌های زیبا که به‌ مرور زمان آن‌ها را کشف می‌کنید، به آن زیبایی ببخشید.

۴- خلق کردن Be Creative

خلق کردن Be Creative

کارهای خلاقانه زیادی برای انجام دادن وجود دارد که ممکن است شما، یکی از آن‌ها را که علاقه بیشتری به آن دارید، انتخاب کنید. این کار به شما کمک می‌کند که تخیلات خود را که از زمان‌ های دور در ذهن خود نگه‌ داشته‌اید، به تصویر بکشید.

پیشنهاد مطالعه:
5 بلایی که اینترنت بر سر زندگی ما می‌آورد!

با این کار می‌توانید انرژی خود را مجدداً به دست آورید و بفهمید در چه‌ کاری استعداد دارید و راهی عالی برای شناختن خودتان است. نوآوری راهکاری عالی برای مقابله با روزهای خسته‌ کننده در خانه است.

۳- گشت زدن در اینترنت Surf Internet

گشت زدن در اینترنت Surf Internet

ما روزانه زمانی را برای گشتن در اینترنت internet صرف می‌کنیم، اما موارد خاصی هم وجود دارد که شما می‌خواهید در مورد آن تحقیقات انجام دهید و یا از اخبار جدید آگاه شوید. بنابراین این بهترین زمانی است که می‌توانید کارهای خود را انجام دهید و بیشترین لذت را ببرید. جستجو در اینترنت می‌تواند فعالیتی مفید باشد، که شما را از بی‌حوصلگی خارج می‌کند.

چیزهای زیادی برای یادگرفتن در اینترنت وجود دارد. زمانی که آنلاین باشید حتی برای لحظه‌ ای بی حوصله و خسته نخواهید شد. از سایت‌ های مختلفی بازدید کنید، در مورد موضوعات مختلف مطالعه کنید و از سایت‌ ها دانش و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست بیاورید.

۲- آشپزی کردن Cook

آشپزی کردن Cook

آشپزی کار بسیار لذت بخشی در خانه برای انجام دادن است و شما می‌توانید با استفاده از مواد اولیه مورد نظرتان دستورالعمل‌ های جدید را امتحان کنید؛ میان وعده‌ها یا غذاهای خوشمزه درست کنید که عطر و طعم فوق‌العاده داشته باشند. می‌توانید هر میزان که خواستید آن را تند کنید و در کنار دوستان و خانواده از غذای فوق‌العاده‌ای که درست کرده‌اید، لذت ببرید.

پیشنهاد مطالعه:
5 دزد وقت‌تان را شناسایی کنید!

این روش می‌تواند راهکاری برای کشف استعدادتان در آشپزی باشد و غذاهایی جدید برای تست کردن فراهم کند. آشپزی یکی از بهترین کارهایی است که هنگام بی‌حوصلگی می‌توانید در خانه انجام دهید.

۱- رفتن به پیاده‌روی یا دوچرخه‌ سواری Walk or Ride

رفتن به پیاده‌روی یا دوچرخه‌ سواری Walk or Ride

توجه به ‌سلامتی بسیار مهم است، یکی از راه‌های مناسب برای از بین بردن حس بی‌حوصلگی می‌تواند اقدام به کاری در راستای سلامتی باشد. ممکن است به پیاده‌روی بروید تا انرژی خود را تقویت و احیا کنید.

این کار به شما کمک می‌کند تا با طبیعت و چیزهای زیبایی که در اطرافتان وجود دارد، ارتباط برقرار کنید. با دوچرخه‌ سواری می‌توانید گشتی در شهر بزنید و با نگاه کردن به رفتار عادی دیگران، از آن‌ها چیزهای جدیدی یاد بگیرید.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است