با ما ارتباط برقرار کن

سینما و تئاتر

۵ جمله معروف و ناب از ترسناک ترین قاتلان زنجیره ای جهان!

منتشر شده

روی

جملات ناب قاتلین زنجیره ای جهان

اگرچه صحبت از قاتلان زنجیره ای باعث رعب و وحشت ما می‌شود ولی همین قاتلین زنجیره ای به دلیل شخصیت و جملات معروفشان تا قرن ها روانشناسان را به خود جذب می‌کنند و رمان ها و سریال های جذابی از زندگی نامه آنها درست می شود و افراد زیادی را سرگرم می کند.

با ما همراه باشید تا با ۵ مورد از عجیب ترین و وحشتناک ترین جملات نابی که توسط مخفوف ترین قاتلان زنجیره ای جهان گفته شده آشنا شوید. این جملات معروف قاتل های زنجیره ای تا حدی شما را با دنیای درون این افراد آشنا می کند.

۵- تد باندی (Ted Bondy)

«کشتن مانند تعویض تایر ماشینه. اولین بار با دقت انجام میدی اما در پایان سی امین بار حتی نمیدونی که جک ماشین رو کجا گذاشتی»

 

قاتل زنجیره ای تد باندی (Ted Bondy)
تئودور رابرت باندی که بیشتر به نام تد شناخته می شود یکی از مخوف ترین قاتلان زنجیره ای امریکا بود. اگرچه تد باندی به ۳۰ قتل اعتراف کرده اما هیچ کس نمی داند او واقعا چه تعداد قتل مرتکب شده است و از چه زمانی شروع به این کار کرده است.

پیش بینی می شود او مسئول قتل صدها آدم باشد. تد فردی خوش قیافه بود و شخصیتی کاریزماتیک داشت و از این طریق برای جلب اعتماد طعمه های خود استفاده می کرد.

جالب است بدانید او در رشته روانشناسی دانشجوی ممتازی بود و حتی مدتی در بخش مشاوره تلفنی اورژانسی خودکشی مشغول به کار شد!

شخصیت Ted Bondy الهام بخش خیلی از رمان ها و فیلم های مربوط به قتل های زنجیره ای بود. او سرانجام در سال ۱۹۸۹ در ۴۳ سالگی در زندان ایالتی فلوریدا با صندلی الکتریکی اعدام شد.

 

دانلود فیلم تد باندی

 

۴- کارل پانزرام (Carl panzeram)

«من فقط از دو چیز متاسفم. متاسفم از اینکه در طول عمرم با بعضی حیوانات بدرفتاری کردم و متاسفم از اینکه نمیتونم کل این نژاد بشری لعنتی رو به قتل برسونم. این کاش همه مردم دنیا با هم یه گردن داشتن و دستم رو مینداختم دور گردنشون و همه رو با هم خفه می کردم»

 

قاتل زنجیره ای کارل پانزرام (Carl panzeram)

کارل یک قاتل زنجیره ای، آدم ربا و سارق امریکایی بود که در بازجویی ها به ۲۱ قتل اعتراف کرده است.

پیشنهاد مطالعه:
5 مورد از فاجعه بارترین اشتباهات مهندسی جهان

او به عنوان سادیسمی ترین قاتل زنجیره ای تاریخ معروف شد. یکی از بدترین حملات او در آنگولا اتفاق افتاد، جایی که او ۶ راهنمای محلی را برای عملیات شکار تمساح استخدام کرد و منتظر ماند تا شکار آنها تمام شود و بعد تمام آن ۶ نفر را به ضرب ۶ گلوله به قتل رساند و به عنوان غذا به کروکودیل های رودخانه داد.

کارل در سال ۱۹۳۰ در ۳۸ سالگی به اعدام محکوم شد. هنگام اجرای حکم اعدام وقتی از او پرسیدند آیا قبل از مرگ خواسته ی دیگری نداری با بی ادبی و پرخاش جواب داد «بجنب دیگه عوضی. من بودم توی این مدت ده ها نفر رو کشته بودم»

 

۳- زودیاکِ قاتل (Zodiac Killer)

«من آدم کشی رو دوست دارم چون سرگرم کنندست. سرگرم کننده تر از شکار حیوانات. واسه اینکه انسان خطرناک ترین حیوان هست. »

 

آدم کش زودیاکِ قاتل (Zodiac Killer)

 

زودیاکِ قاتل، نام مستعار یک قاتل زنجیره ای در کالیفرنیاست که یکی از بزرگترین معماهای قتل های زنجیره ای تمام دوران به شمار می رود.

با اینکه از قتل های اون چند ده گذشته است ولی این قاتل هرگز به دام پلیس نیفتاد و هویتش برای پلیس و مردم ناشناس ماند. تنها مدرک پلیس یک نقاشی است که بر اساس گفته های بعضی شاهدان این پرونده طراحی شده است.

او دست نوشته هایی رمزی برای پلیس محلی می فرستاد و در آن دست نوشته ها ادعا کرده که ۳۷ نفر را به قتل رسانده. هر چند در تحقیقات پلیس، ۷ مورد تایید شد که دو نفر آنها جان سالم به در بردند.

 

دانلود فیلم زودیاک قاتل

 

۲- جفری دامر (Jeffrey Damer)

«من باید بیشتر در خانه غذا بخورم» این جمله اگرچه ظاهرا بی اهمیت است ولی وقتی متوجه می شویم که او متهم به خوردن ۱۷ قربانی خود است، اهمیت بیشتری پیدا می کند.

 

قاتل زنجیره ای جفری دامر (Jeffrey Damer)

جفری دامر یکی از بی رحم ترین قاتلان امریکا بود و به قصاب یا آدمخوار میلواکی معروف بود. جالب است بدانید تمامی افرادی که جفری دامر به قتل رسانده است مرد بوده اند.

او در اعترافاتش گفته است که به سر قربانیانش در حالی که زنده بودند دریل و فولاد می زده. در بازرسی هایی که از خانه او انجام شد، اجساد تکه تکه شده قربانیان در فریزر او پیدا شد. او اعقتاد داشت با خوردن گوشت قربانیانش، آنها دوباره در بدنش زنده خواهند شد!

پیشنهاد مطالعه:
5 فیلم معناگرا که ذهن شما را آشفته خواهد کرد

Jeffrey Damer که به حبس ابد محکوم شده بود، در سال ۱۹۹۴ در ۳۴ سالگی توسط یکی از هم سلولی هایش در زندان به قتل رسید.

 

دانلود فیلم جفری دامر

 

۱- ادموند کمپر (Edmund Camper)

«بعد از بریده شدن سر یک نفر، بدنش هیچ ارزشی نداره. البته این زیاد درست نیست. در بدن دخترها بعد از بریده شدن سرشون چیزهای دیگه ای باقی می مونه»

 

قاتل زنجیره ای ادموند کمپر (Edmund Camper)

 

ادموند کمپر، هیولای ۲۰۵ سانتی متری و ۱۵۰ کیلویی امریکایی متولد ۱۹۴۸ است. تعدادی از کارآگاهان و روانشناسان پلیس معتقدند تعداد قتل های او بیش از ۱۵۰ مورد است. او از همان کودکی دارای فانتزی های بسیار عجیبی بود. مثلا سر و بدن عروسک های خواهرش را جدا می کرد و بر روی استخوان هایی که خودش جمع کرده بود قرار می داد!

در همان کودکی در اتفاقی عجیب وقتی که خواهرش به شوخی از او پرسیده بود که چرا معلمش رو نمی بوسد به صورت جدی پاسخ داده بود که باید اول معلمش رو بکشد بعد او را ببوسد!

Edmund Camper در سن ۱۵ سالگی هم پدربزرگ و هم مادربزرگش را به قتل رساند و در مورد علت قتل به پلیس ها گفته بود که «فقط خواستم ببینم کشتن مادربزرگ چه حسی داره. پدربزرگم هم کشتم چون زنش رو کشته بودم!»

جالب است بدانید که در آزمایش IQ که از او گرفته شد، هوش او ۱۴۵ تعیین شد که تنها ۵ درصد مردم کره زمین دارای این هوش بالا هستند.

در جلسه نهایی دادگاه وقتی قاضی از او پرسید آخرین خواسته ات چیست پاسخ داد «اعدام با شکنجه!»

در بخشی از سریال  پربیننده و جذاب شکارچی ذهن (mindhunter) شخصیت ادموند کمپر، مهمترین قاتل زنجیره ای فصل اول این سریال نمایش داده شده است. از تقلید صدای او گرفته تا ویژگی های ظریف شخصیتی اش. تاکنون یک فصل (۱۰ قسمت) از این سریال پخش شده است.

 

دانلود فیلم شکارچی ذهن با دوبله فارسی

 

خوشحال می شویم نظرات خود را درباره قاتلین زنجیره ای که می شناسید را با ما و کاربران تاپ فایو در میان بگذارید.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است