با ما ارتباط برقرار کن

سینما و تئاتر

۵ بازیگر مرد پر درآمد هالیوودی

منتشر شده

روی

5 بازیگر مرد پر درآمد هالیوودی

گران‌ ترین بازیگران جهان دستمزدی بین بیست تا سی میلیون دلار دارند. برای هر فیلمی که منتشر می‌شود، ما به‌ عنوان یک بیننده تنها در جریان کلیات ماجرا هستیم، اما جالب است بدانید که بازیگران سهمی از سود فروش فیلم را نیز دریافت می‌کنند.

در سال‌های پیش (در دهه‌ های ۵۰ و ۶۰) بازیگران مانند کارمندان اداری دستمزد مشخصی داشتند؛ اما همه‌ چیز در صنعت سرگرمی (به‌ ویژه فیلم) تغییر کرد و افراد تمایل پیدا کردند که پول بیشتری از این صنعت به دست آورند.

با توجه به پیشرفت این مجموعه، تولیدکنندگان می‌توانند به بازیگران هزینه خوبی (گاهی اوقات بخشی از درآمد کل فیلم به‌ عنوان حق امتیاز) پرداخت کنند. بیایید با هم به لیست پنج نفر از پر درآمد ترین بازیگران مرد هالیوودی نگاهی بیندازیم.

۵- بازیگر Dwayne Johnson

دواین جانسون (Dwayne Johnson) بازیگر و کشتی گیر

دواین جانسون (Dwayne Johnson) یک بازیگر و کشتی‌ گیر خوش‌ تیپ آمریکایی است. او به دلیل ورزشکار بودن و بازی در فیلم‌هایی چون Game Plan و Fast & Furious شناخته‌ شده است. او برای بازی در اولین نقش اصلی‌ اش در فیلم The Scorpion King حدود ۵/۵ میلیون دلار دریافت کرد که بالاترین رتبه دریافت دستمزد، برای اولین تجربه در نقش اصلی را دارد. در حال حاضر او هر ساله به‌ طور تقریبی ۴۶ میلیون دلار درآمد دارد.

۴- بازیگر Mark Wahlberg

مارک والبرگ Mark Wahlberg بازیگر و تهیه کننده

مارک والبرگ Mark Wahlberg یک بازیگر، تهیه‌کننده و رپر (rapper) سابق آمریکایی است، او برای ایفای نقش در فیلم‌ هایی مانند The Fighter و The Departed شناخته‌ شده است. بازی او در فیلم Ted بسیار مورد پسند قرار گرفت و در فیلم Transformers: Age of Extinction درخشید. با چنین بازی‌ های فوق‌ العاده‌ای او هر روز در مسیر کسب درآمد بیشتر است. در حال حاضر او سالانه به‌ طور تقریبی ۵۲ میلیون دلار درآمد دارد.

۳- بازیگر Hugh Jackman

جکمن هیو Hugh Jackman بازیگر هالیوودی

 جکمن هیو Hugh Jackman یک بازیگر و تولید کننده استرالیایی است، او به خاطر بازی‌ های درخشانش در سری X-Men، Real Steel، Prisoners، Les Misérable، The Prestige و غیره شناخته‌ شده است. او درآمد سالانه ۵۵ میلیون دلار خود را نه از سری X-Men، بلکه از Les Misérables، برنده اسکار به دست آورد. این فیلم جمعاً ۴۳۸ میلیون دلار به دست آورد.

۲- بازیگر Channing Tatum

چانینگ تاتوم Channing Tatum بازیگر هالیوودی امریکایی

 چانینگ تاتوم Channing Tatum یک بازیگر، تولیدکننده و رقصنده جوان و خوش‌ چهره آمریکایی است که به دلیل درآمد خوبش در فیلم‌های متوسط شناخته‌ شده است. با این‌ حال بازی در فیلم درام و کمدی Magic Mike این روند را تغییر داد و با به دست آوردن ۶۰ میلیون دلار، به لیست بازیگران پر درآمد وارد شد.

۱- بازیگر Robert Downey Jr

رابرت داونی جونیور Robert Downey Jr بازیگر امریکایی هالیوود

 رابرت داونی جونیور Robert Downey Jr یک بازیگر آمریکایی است که به خاطر بازی در سری Iron Man و Sherlock Holmes مشهور شده است. هرچه به سن این بازیگر خوش‌ چهره آمریکایی اضافه می‌شود، میزان محبوبیتش نیز افزایش می‌یابد. بر اساس گزارش‌ها، او در شش فیلم بازی کرده است که در مجموع ۵۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان درآمد داشته‌اند. او با درآمد سالانه ۷۵ میلیون دلار، در صدر لیست پر درآمدترین بازیگران قرار گرفته است.

پیشنهاد مطالعه:
5 خواندنی وحشتناک هالووین بر اساس داستان های ترسناک واقعی

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است