با ما ارتباط برقرار کن

سینما و تئاتر

۵ راز «امریکن گات تلنت» که نگاه شما را به این مسابقات تغییر می‌دهد!

منتشر شده

روی

همانطور که بسیاری از ما می‌دانیم برنامه‌های زنده تلویزیونی دقیقا آن طور نیستند که به نظر می‌آیند، اسرار و حقه‌های زیادی وجود دارد که در پشت صحنه اتفاق می‌افتد و طوری طراحی شده‌اند که این برنامه‌ها را برای ما جذاب‌تر کنند. اما بسیاری از لحظات شگفت انگیز که می‌بینیم، آن طور که شما فکر می‌کنید اتفاق نمی‌افتند.

یکی از این برنامه‌های زنده تلوزیونی معروف، america’s got talent است که تهیه کنندگان آن نمی‌خواهند کسی از اسرار آن با خبر شود!

در اینجا با ۵ راز پشت صحنه america’s got talent که کمتر کسی از آن خبر دارد آشنا می‌شویم:

۵- دستکاری زندگی شخصی افراد

رازهای نگفته امریکن گات تلنت

شرکت کنندگان قراردادی را امضا می‌کنند که طبق آن امریکن گات تلنت می‌تواند زندگی افراد را آن طور که می‌خواهد نشان دهد. بله درست خواندید!‌ تولید کنندگان این برنامه مختارند که زندگی یک شخص را کاملا اغراق آمیز نمایش دهند، مخصوصا اینکه این کار باعث سرازیر شدن اشک بینندگان شود!

۴- هیچ حریم خصوصی ای وجود ندارد

رازهای نگفته امریکن گات تلنت

شرکت کنندگان به معنای واقعی کلمه در برنامه امریکن گات تلنت هیچ حریم خصوصی ندارند و به دوربین ها اجازه داده می‌شود که همه جا آنها را دنبال کنند. حتی در حمام!

همچنین کسانی که برای مشهور شدن در این برنامه شرکت می‌کنند حق گرفتن هیچ گونه عکس شخصی از خود در این برنامه ندارند و برای انتشار عکس در شبکه های اجتماعی، مجوز گرفتن از تهیه کنندگان برنامه الزامیست!

۳- تو فقط گریه کن!

رازهای نگفته امریکن گات تلنت

گزارش شده است که تولید کنندگان این برنامه به طور عمد تلاش می کنند که شرکت کنندگان مسابقه گریه کنند!

همچنین قراردادهای آنان نیز بیان می کند که آنها ممکن است تا یک سال بعد از حضور داشتن در امریکن گات تلنت مجبور به شرکت کردن در برنامه های زنده دیگر شوند.

۲- شکار استعدادهای برتر از سوی تولیدکنندگان برنامه

رازهای نگفته امریکن گات تلنت

در حالی که افراد با استعداد فراوانی وجود دارند که برای شرکت در این مسابقه باید در آزمون ورودی شرکت کنند و در صفی طولانی منتظر بمانند، گزارشی از یکی از شرکت کنندگان سابق نشان می‌دهد که تعداد زیادی از اجراهای موفق توسط کسانی انجام شده بود که برای شرکت در این مسابقات از سوی تولید کنندگان برنامه استخدام شده بودند.

از طرف تولید کنندگان این برنامه افرادی وجود دارند که به دنبال شکار استعدادها می‌گردند و استعدادهای برتر را به استخدام می‌گیرند.

در فصل ۲ این برنامه فقط یک نفر از ۲۰ فینالیست از آزمون استعدادیابی بود، بقیه نفرات افرادی حرفه ای بودند که استخدام شده بودند تا در این مسابقات شرکت کنند.

۱- جایزه ۱ میلیون دلاری مسابقه آن طور نیست که به نظر می‌آید

رازهای نگفته امریکن گات تلنت

۱ میلیون دلار جایزه به این معنا نیست که برنده مسابقات امریکن گات تلنت فورا میلیاردر می‌شود. این جایزه به صورت سالانه ۲۵ هزار دلار به برنده تعلق می‌گیرد و یا احتساب مالیات مبلغ نهایی کمتر از ۱ میلیون دلار خواهد بود و اگر برنده مسابقه بخواهد پول را همان موقع به صورت نقد بگیرد، آن مبلغ چیزی در حدود ۴۳۰ هزار دلار خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه:
۵ نکته جالب در مورد مسابقات امریکا گات تلنت ۲۰۱۹

۴۳ دیدگاه

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است