با ما ارتباط برقرار کن

موسیقی و هنر

۵ آهنگ برتر جهان از نگاه سایت بیلبورد

منتشر شده

روی

بهترین آهنگ های جهان

علاقه مندان آهنگ های اصیل همواره به دنبال شناسایی جدیدترین و بهترین آهنگ های جهان هستند تا از شنیدن زیباترین و معروف ترین آهنگ ها لذت ببرند!

گرچه هر کس سبک خاصی از موسیقی را می پسندد اما اگر فارغ از سبک ها صحبت کنیم، همواره آهنگ هایی هستند که در عرصه جهان موفقیت و محبوبیت بالایی به دست می آورند.

در واقع صرف نظر از سبک، زبان و … برخی آهنگ ها در لیست بهترین آهنگ های جهان قرار می گیرند و در بین تمام مردم دنیا محبوب و معروف می شوند.

هر کشور سبک موسیقی مورد علاقه خاص خود را داراست. آهنگ‌ های هر کشور هیچ‌ وقت با قرار گرفتن در رنکینگ سایت بیلبورد ناموفق نبوده اند. سایت بیلبورد مرجع برترین موسیقی های تاریخ جهان بوده که قرار گرفتن در لیست برترین های آن برای اهل موسیقی و هنر موفقیتی بسیار بزرگ محسوب می گردد.

به همین دلیل در اینجا فهرستی از پنج آهنگ فوق‌العاده جهان در طول تاریخ را برای شما آماده کرده‌ایم. امیدوارم از این لیست، به‌ اندازه شنیدن بهترین آهنگ‌ های جهان لذت ببرید.

 

۵- آهنگ Live like you were dying از Tim McGraw

 

بهترین آهنگ های جهان - معروف ترین آهنگ های بیلبورد

 

تیم این آهنگ را برای پدرش خوانده است که بازیکن حرفه‌ای بیس‌ بال بوده که مدتی قبل از خواندن این آهنگ فوت کرده بود. این موزیک ترکیبی از دو احساس غم و الهام بخشی است.

برخی منتقدین درباره این آهنگ چنین گفتند:

برخی هنرمندان در طول عمر کار حرفه ای خود منتظرند تا بتوانند آلبومی به قدرتمندی آلبوم Live Like You Were Dying (انتشار در سال ۲۰۰۴) ضبط کنند. در مورد آلبوم Tim McGraw بعد از یک دهه ناکامی موسیقی country، شاهد موفقیتی بودیم که از احساسات صادقانه و خشمی خلاق بهره برده است.

پیشنهاد مطالعه:
5 نکته جالب در مورد مسابقات امریکا گات تلنت 2019

برای گوش دادن به این آهنگ، روی گزینه Play کلیک کنید.

دانلود آهنگ Live like you were dying


۴- آهنگ Crazy از Patsy Cline

 

بهترین آهنگ های جهان - معروف ترین آهنگ های بیلبورد

سومین آهنگ از لیست بهترین آهنگ های جهان به آهنگ دیوانه اختصاص یافته است.

این آهنگ توسط Willie Nelson نوشته‌شده و Patsy Cline آن را اجرا و جهانی کرد. در سال ۱۹۶۲ این آهنگ دو بار در لیست بهترین آهنگ های امریکا قرار گرفت.

متن شعر بیانگر کشوری است که دختری در آن قادر نیست در عشق به مردمی که برایش اهمیت دارند کمک کند. کافیست این آهنگ را گوش کنید تا حتی اگر متوجه متن شعر آن نمی شوید از صدایی بی نظیر و ملودی و موسیقی آن بی نهایت لذت ببرید.

 

دانلود آهنگ Crazy


۳- آهنگ How Am I Supposed To Live Without You از Michael Bolton

 

بهترین آهنگ های جهان - معروف ترین آهنگ های بیلبورد

 

اکثر آهنگ‌ های معروف مایکل از سال ۱۹۸۹ به دلیل اجراهای احساسی شدید او شناخته‌ شده‌اند. شعر این آهنگ ناراحتی و همچنین عصبانیتش را به دلیل جدایی او از فرد مورد علاقه‌اش نشان می‌دهد.

بخشی از آهنگ شماره ۳ از لیست بهترین آهنگ های جهان را در زیر می توانید ببینید:

I could hardly believe it
When I heard the news today
I had to come and get it straight from you
They said you were leavin’
Someone’s swept your heart away
From the look upon your face,
I see it’s true
So tell me all about it
Tell me about the plans you’re makin’
Then tell me one thing more before I go

پیشنهاد مطالعه:
5 هتلی که باید قبل از مرگ یک بار هم که شده در آن بخوابید!

دانلود آهنگ How Am I Supposed To Live Without You


۲- آهنگ I Finally Found Someone از Bryan Adams و Barbra Streisand

 

بهترین آهنگ های جهان - معروف ترین آهنگ های بیلبورد

 

این شعر نمایش یک داستان کلاسیک است؛ اوج گرفتن احساس خوب یک نفر، زمانی که یک فرد بسیار خاص را ملاقات می‌کند. فردی که فکر می‌کند ممکن است نیمه‌ی گمشده‌اش باشد و در زندگی‌شان به دنبال یکدیگر می گشتند.

این آهنگ در سال ۱۹۹۶ اجرا و منتشر شد و تا کنون از آن به عنوان یکی از بهترین آهنگ های جهان یاد می شود و در لیست Hot 100 سایت بیلبورد در تبه ۸ قرار گرفته است.

دانلود آهنگ I Finally Found Someone


۱- آهنگ Hard to Say I’m Sorry از Chicago

 

بهترین آهنگ های جهان - معروف ترین آهنگ های بیلبورد

 

این آهنگ در لیست  بهترین آهنگ های جهان رتبه نخست را به دست آورده است. بی‌تردید این آهنگ از بزرگ‌ترین آهنگ‌ های عاشقانه‌ای است که تاکنون در دنیا ساخته‌ شده است.

این موسیقی به معنای واقعی کلمه یک آهنگ کلاسیک خوب و فوق‌ العاده است. موفقیت شیکاگو و همچنین اکثر آهنگ‌های مشهورش به دلیل درک عالی او از احساس کسی است که یک جدایی را پشت سر گذاشته است.

 

 

دانلود آهنگ Hard to Say I’m Sorry


بهترین آهنگ های جهان را شما معرفی کنید!

اگر از شنیدن این آهنگ های زیبا لذت برده اید خوشحال می شویم نظرات خود را با ما و کاربران تاپ فایو در میان بگذارید و یا اگر فکر می کنید در تاریخ موسیقی جهان می توان آهنگ های دیگری را به عنوان شاهکاری موسیقی دنیا معرفی کرد نام آهنگ و خواننده آن را در بخش نظرات ارسال کنید.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است