با ما ارتباط برقرار کن

موسیقی و هنر

۵ ترند برتر از هفته مد و پوشاک نیویورک (پاییز – ۲۰۱۸)

منتشر شده

روی

هفته مد و پوشاک روز نیویورک زمانی که آمد برای مدتی در چشم نبودند تا اینکه چند هفته پیش دوباره روی کار آمد و برجسته شد. تام فورد (Tom Ford) نمایش های جداگانه ای را برای لباس های مردانه و زنانه خود داشت.

در هفته مد نیویورک کارولینا هررا (Carolina Herrera) آخرین مجموعه خود را معرفی کرد و سران خلاق کسب و کار خود را به Wes Gordon انتقال داد. در این هفته مد و پوشاک رف سیمونز (Raf Simons) که برند پاپ کورن را در دست دارد حضور داشت.

فرناندو گارسیا (Fernando Garcia) و لورا کیم (Laura Kim) بهترین مجموعه را برای Oscar de la Renta ارائه دادند. Botega Veneta نمایش خود را در نیویورک به جای میلان برگزار کرد.

در اینجا قصد داریم ۵ ترند برتر از هفته مد روز نیویورک را برایتان به نمایش بگذاریم.

۵- لباس های با تطبیق روسری و پتو

شما در همه جا دوست دارید پتوی خود را به همراه داشته باشید. رف سیمونز (Raf Simons) در کالوین کلین مدلی جدید را طراحی کرده است. در این نمایش او لباسهایی با روسری تطبیق شده پتو را به نمایش گذاشته است. انتظار می رود این مدل لباس در هر بازاری مد و ظاهر شود.

پیشنهاد مطالعه:
5 کسب و کار برتر درحوزه وب و فروش آنلاین کدامند؟

۴- لباس های به سبک قایق مدرن

این لباس به شکل قایق مدرن طراحی شده است. براندون ماکسول (Brandon Maxwell)، اسکار دلا رنتا (Oscar de la Renta) و جیسون وو (Jason Wu) لباس های جلا داده شده و بالغ را بدون چرخش به قلمرو خسته کننده ارائه کردند که نظر مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب کردند.

۳- لباس های به سبک دهه ۸۰

شما ۸۰ ساله می شوید. هفته مد روز نیویورک آغاز شد و به لطف تام فورد (Tom Ford) و مارک جیکوبز (Marc Jacobs) به لطف بیش از ده سال به پایان رسید. آنها به سبک دهه ۸۰ لباس هایی را طراحی کرده بودند. لباس هایی با شانه های بزرگ، رنگ های نئون و ظاهری زیبا و فوق العاده طراحی شده اند.

پیشنهاد مطالعه:
5 برند محبوب مد و فشن برای جوانان!

۲- لباس های به سبک عاشقانه

این سبک برای خلق و خوی عاشقانه طراحی شده است. در این لباس ها تورهای چیندار با گلهای زیبا دوخته شده بود که فضای رمانتیکی را در فضای نمایشگاه ایجاده کرده بود. مانند تورهای برچ (Tory Burch)، مجمو.عه بروک (Brock Collection) و بدگلی میشکا (Badgley Mischka).

۱- کت های چاپی لئوپارد

اگر شما خواهان کت چاپی لئوپارد هستید این لباس های زیبا را ببینید. این لباس ها در رنگ های سیاه و خاکستری به حالت خنثی طراحی شده اند. ویکتوریا بکهام (Victoria Beckham) و مایکل کورس (Michael Kors) هر دو در کت های چاپی ترنچ لئوپارد خود یک زمینه صورتی گرم نیز استفاده کرده اند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است