با ما ارتباط برقرار کن

موسیقی و هنر

۵ نقاشی فوق‌العاده که شبیه عکس به نظر می رسند!

منتشر شده

روی

پنج نقاشی فوق‌العاده شبیه عکس طبیعی!

استعداد هنری واقعی می‌تواند توانایی انجام کارهایی تعریف شود که در ذهن خود دارید و آن‌ها را بر روی کاغذ، بوم یا خاک رس پیاده‌سازی می‌کنید. همه افراد این هنر را ندارند و از بین افرادی که دارای این توانایی هستند، تعدادی آن را بهتر انجام می‌دهند.

این افراد به تخیلات خود شکل و زندگی می‌دهند. در اینجا تعدادی از بهترین ها را به شما معرفی می‌کنیم.

۵- نقاشی به سبک Pause اثر آلیسا مانکز (Alyssa Monks)

نقاشی به سبک Pause اثر Alyssa Monks

آلیسا مانکز یک هنرمند آمریکایی اهل نیوجرسی است که کارهای او در نمایشگاه‌های سراسر جهان به نمایش گذاشته می‌شود. او به نقاشی‌های رئالیستی علاقه‌مند شد و فهمید که فیلترهایی مانند آب، شیشه و بخار به‌ صورت طبیعی نمایش داده نمی‌شوند و به روش دیگری می‌توان آن‌ها را به زیبایی نمایش داد.

نقاشی زیبای Pause در حقیقت تنها یکی از ۲۱ نقاشی رئالیستی آلیسا مانکز در مجموعه سال ۲۰۰۹ است که مردم را در پشت آب و شیشه نشان می‌دهد و بیشتر نمایانگر سبک اوست.

۴- نقاشی به سبک X-Statix اثر جیسون دگراف (Jason de Graaf)

نقاشی به سبک X-Statix اثر Jason de Graaf

من نمی‌دانم که معنی X-Statix چیست، اما وقتی به نقاشی کشیده شده توسط نقاش کانادایی جیسون دی گراف نگاه می‌کنم، حقیقتاً آن را دوست دارم و بدون هیچ تردیدی میگوم که این‌ یک هنر واقعی است. مجموعه گسترده‌ای از نقاشی‌های رئالیستی او با جزئیات باورنکردنی تعریف هنر، استعداد و احتمالاً برخی از قدرت‌های ناشناخته است.

پیشنهاد مطالعه:
5 افسانه‌ای که به موسیقی جهان حیات بخشید!

مدل‌های او به‌ طور انحصاری اشیای بی‌جان هستند و یک انگیزه معمول در کار او آب (یا دیگر مایع‌های مختلف) و سطوح فلزی بازتابنده به نظر می‌رسد که اساساً پایه نظریه‌های دیگر من است; او یک روبات ذهنی فرستاده‌ شده از آینده است.

۳- نقاشی به سبک Fuori o Dentro اثر روبرتو برناردی (Roberto Bernardi)

نقاشی به سبک Fuori o Dentro اثر Roberto Bernardi

نشانه دیگری از یک هنرمند بزرگ، توانایی تبدیل اشیاء روزمره به چیزهایی است که برای ما احساس و فکر می‌سازد و در زندگی ما بازتاب پیدا می‌کند. باور کنید یا نه تصویر بالا یک نقاشی رنگ و روغن است که توسط روبرتو برنارد بر روی بوم کشیده شده است، او فردی پیشرو درزمینه هنرهای رئالیستی است.

او نیز در کارهای خود از مردم طراحی نمی‌کند و تمرکز او بر روی اشیای بی‌جان است. او به طرز شگفت‌انگیزی با مهارت و استعدادی که دارد می‌تواند این تصاویر را بر روی بوم تصویر کند.

۲- نقاشی به سبک Everybody Gets Tempted Sometime اثر تام مارتین (Tom Martin)

نقاشی به سبک Everybody Gets Tempted Sometime اثر Tom Martin

چیزی که مشاهده می‌کنید تنها یکی از نقاشی‌های فوق‌العاده رئالیستی تام مارتین است. Martin یک نقاش انگلیسی است که می‌گوید برای ترکیب‌هایش از زندگی روزمره الهام می‌گیرد. بسیاری از نقاشی‌های او در مورد غذا بوده است و تنها یکی از آن‌ها یک دختر است.

۱- نقاشی به سبک Aurora اثر دیوید کاسان (David Kassan)

نقاشی به سبک Aurora اثر David Kassan

بسیاری از افراد معتقدند نقاشی‌های کاسان نه‌ تنها به دلیل رئالیستی بودن آن، بلکه به دلیل ترکیب واقعیت، روزمرگی، برداشت یک عکاس از سیر زندگی مردم با پس‌ زمینه‌های انتزاعی حائز اهمیت هستند.

پیشنهاد مطالعه:
5 نقاشی معروف و برتر هنری جهان!

این روند ظاهراً هنر را می‌سازد؛ اما صادقانه می‌گویم، حتی اگر پس‌زمینه را حذف کنید و شخصیت‌های کاسان را در مقابل هر منظره نامتقارنی قرار دهید، آن آثار هنوز هم به‌شدت از هر اثر هنری دیگری، تأثیرگذارتر هستند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است