با ما ارتباط برقرار کن

موسیقی و هنر

۵ گالری هنری مشهور و شگفت انگیز در لندن

منتشر شده

روی

آیا شما عاشق آثار باستانی هنری قدیمی یا هنر مدرن، مجسمه های معاصر یا نقاشی های امپرسیونیت هستید؟ شهر لندن دارای گالرهای هنری بی نظیر و فوق العاده می باشد که برای شما مناسب است.
گالری های هنری کوچک لندن پر از گنجینه های پنهان هستند.آیا شما به هنرهای زیبای مجسمه سازی، عکاسی، آثار معاصر و یا رویدادهای هنری می پردازید؟ برای پیدا کردن منافع هنری خود در یکی از فضاهای هنری تانک لندن، سنگ های پنهانی را پیدا خواهید کرد.
پس با هم جاذبه های گالری هنری در شهر لندن را ببینیم.

۵- گالری Whitechapel

گالری Whitechapel قهرمان هنر معاصر است که در سال ۱۹۰۱ تاسیس شد تا هنرمندان را به مردم شرق لندن بفرستد. اکنون به عنوان گالری هنری بین المللی برای نمایشگاه ها، برنامه های آموزش و پرورش و برنامه های آن مورد تحسین قرار گرفته است.
در گذشته، گالری نمایش هنرمندان مانند Frida Kahlo، جکسون پولاک و مارک Rothko قرار داشت.
برای بیش از یک قرن، گالری Whitechapel هنرمندان درجه یک از استادان مدرن مانند پابلو پیکاسو، جکسون پولاک، مارک روچو و فریده کوهلو را به معاصران نظیر سوفی کال، لوسیان فروید، گیلبرت و جورج و مارک والینگر برتر معرفی کرده است.
در تمام طول سال برای نمایش گالری های زیبا، نمایشگاه ها، کمیسیون های هنرمند، نمایش مجموعه ها، آرشیو های تاریخی، منابع آموزشی، دوره های هنری الهام بخش، اتاق غذاخوری و کتابفروشی باز است، بنابراین همیشه چیزی برای دیدن وجود دارد.
این گالری، سنگی برای هنر معاصر در سطح بین المللی است و نقش مهمی در چشم انداز فرهنگی لندن ایفا می کند، و برای رشد مداوم پرترددترین بخش معاصر جهان، محوری است.

۴- آکادمی سلطنتی هنر

از طریق دروازه ها از Piccadilly به حیاط Annenberg و به آکادمی هنر سلطنتی بروید. آکادمی سلطنتی هنر در سال ۱۷۶۸ تأسیس شد. این خانه به یک برنامه در حال تغییر در نمایشگاه های هیجان انگیز، پرفروش است.
نکات برجسته شامل Paintbox Queen Victoria و تنها مجسمه میکل آنژ در انگلستان است. این مکان جزو قدیمیترین موسسه هنرهای زیبا در بریتانیا است.
این مرکز در قلب لندن West End در Piccadilly واقع شده است و از همه مهمتر برای میزبانی برخی از بهترین نمایشگاه های موقت و توریستی در پایتخت مشهور است.
نمایشگاه تابستانی سالانه آن، که از ابتدای مؤسسه باز شده است، نمایش کار را از هنرمندان و هنرمندان آینده و دانشگاهیان انتخاب می کند.

۳- گالری پرتره ملی

گالری پرتره ملی در نزدیکی میدان ترافالگار، بزرگترین مجموعه چهره ها و شخصیت های جهان، از زمان تودور تا امروز است.
از شکسپیر تا پادشاهان و ملکه ها، و نمادهای زمان ما، همچنین مجموعه عکاسی و یکی از بهترین رستوران های روباتی در لندن است.
گالری پرتره ملی بزرگترین مجموعه شخصیت ها و چهره های جهان را از اواخر قرون وسطی تا امروز ارائه می دهد.
بازدیدکنندگان با افرادی که تاریخ بریتانیا را شکل داده اند، از پادشاهان و ملکه ها به موسیقی دانان و ستاره های فیلم رو به رو هستند.
هنرمندان برجسته از Holbein به Hockney، و مجموعه شامل کار در سراسر رسانه ها، از نقاشی و مجسمه سازی به عکاسی و فیلم.

۲- گالری ملی

جلال طلای میدان ترافالگار، گالری ملی لندن، یک فضای گسترده ای است که از نقاشی های اروپای غربی از قرن های ۱۳ تا ۱۹ میلادی پر شده است.
کارهای خود را توسط کارشناسی ارشد مانند ون گوگ، داوینچی، Botticelli، Constable، Renoir، Titian و Stubbs پیدا کنید.
گالری ملی یکی از بزرگترین مجموعه نقاشی های جهان را در دست دارد. از لحظه ورود به گالری ملی لذت ببرید که در تمام طول سال باز می باشد. برخی از نمایشگاه ها نیاز به بلیط دارند.
شما می توانید هنر الهام بخش Botticelli، لئوناردو داوینچی، رامبراند، گینزبورو، ترنر، رنوار و ون گوگ را کشف کنید. تصاویر در مجموعه متعلق به عموم است و پذیرش برای دیدن آنها آزاد است.
تورهای رایگان هدایت شده، راهنماهای صوتی موجود در چند زبان و فعالیت های رایگان خانواده برای کودکان در تمام سنین وجود دارد.

۱- گالری هنری باربیکن

گالری هنرمندان باربیان از معماران تحسین شده به هنرمندان برنده جایزه ترنر، و همچنین ستاره های طراحی و عکاسی، از نمایشگاه های برجسته بین المللی ارائه می دهد.
شما همچنین باید منحنی Barbican را بررسی کنید، خانه ای که به یک مجموعه هیجان انگیز از کمیسیون های هنری جدید برای فضا ساخته شده است.
بخشی از مرکز Barbican برای هنر و کنفرانس تعبیه شده است. گالری هنری باربیکن دارای یک برنامه در حال تغییر عکاسی بزرگ، نمایشگاه های هنر زیبا و طراحی است.

پیشنهاد مطالعه:
5 راز ناگفته درباره موزه لوور، معروف ترین موزه ی جهان

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است