با ما ارتباط برقرار کن

ورزش

۵ ورزش کسل کننده برای تماشا در جهان مشخص شد!

منتشر شده

روی

از زمانی که بشر کارهای روزمره­اش را تمام می‌­کرد و به فعالیت‌­هایی که به او لذت می­داد می‌­پرداخت ورزش بخشی از تمدن بشر بوده­است. ورزش سکوی رقابت برای جوامع مختلف برای نشان دادن برتری فکری، فیزیکی، استقامتی و قدرتیشان بوده است.

ورزش‌های مختلف در طی نسل­‌ها با تغییر نیاز­های فیزیکی و روانی جامعه به صورت متفاوتی تغییر کرده‌­اند. اما یکی از عواملی که باعث شده ورزش همیشه مورد توجه قرار بگیرد فاکتور تفریح و سرگرمی آن است.

میزا­ آدرنالین و هیجانی که یک تماشاگر از تماشای یک ورزش به دست می آورد، چیزی است که میزان جذابیت آن را تعیین می کند. اما متاسفانه تعدادی از آن­ها در تطابق قوانین خود با نیاز تماشاگران موفق نبوده­اند. تماشای چنین ورزش­‌هایی مانند کابوس است مخصوصا زمانی که فقط می­خواهید وقتتان بگذرد. به نظر می­رسد که  بازیکننان آین بازیها تنها اشخاصی هستند که این بازی­ها را انجام می­دهند و یا دیگران را وادار به بازی می­کنند.

در اینجا چند نمونه از ورش های کسل کننده ولی لذت بخش را برایتان لیست کردیم با ما همراه باشید:

۵- دوچرخه سواری

دونده‌­های ماراتون را در ماشینی با د و چرخ، دو پدال و دو دسته بنشانید و یک بازی متفاوت با همان مواد اولیه به­ وجود آورید. اگر چه این بار شما می توانید مکان های زیبا، منظره­های بی سر و صدا و سبز و یا کوه های بامبو شگفت انگیز را مشاهده کنید.

 

ورزش دوچرخه سواری

 

آیا این دلایل برای دیدن صدها دوچرخه سوار که مسیر خود را طی می‌­کنند کافی است؟ البته که نیست. تنها قسمت جذاب یک مسابقه دوچرخه سواری در آخر مسابقه مشاهده نفر اول است که چگونه با تلاش بیش از حد و اعتماد به نفس فوق­ا­لعاده رقیبان را پشت سر می­گذارد و از خط پایان عبور می­کند.

۴- نسکار(مسابقات ماشین­های کارکرده)

ماشین­‌ها می‌­چرخند و می‌­چرخند و می­چرخند و هیچ شانسی برای برگشت نیست. ورزش  ماشین و موتور سواری به صورت سنتی پر از سرعت، تصادف  و چرخش­های تیز است. نسکار توانسته است هر یک از این عناصر مثبت را به دست آورد و آن را با دست های  خالی­اش چرخانده و مسابقه را به یک نمایش بسیار یکنواخت و خسته کننده از ۵۰ اتومبیل بد رنگ که تمامی توجهشان به جای پیش رفتن، به برخورد نکردن به موانع است بدل کنند.

پیشنهاد مطالعه:
5 نفرین ورزشی که باعث اعتقاد به سرنوشت می شود!

 

نسکار(مسابقات ماشین­های کارکرده)

 

اگر شما از اشخاصی هستید که در مورد بالا بودن مهارت رانندگان این مسابقه شک کرده­اید مجدادا در موردش فکر کنید. در مورد تمرکز، صبر و اخلاق کاری آن­ها فکر کنید. تلاش کنید که ۳۰۰ بار یک مسیر دایره­ای را دور بزنید آن وقت خودتان خواهید فهمید.

۳- دارت

بسیاری از ما این بازی را در گوشی یا کامپیوتر انجام داده­ایم اما یکی از ما هم احتمالا به صورت واقعی این بازی را انجام نداده است. در یک نقطه بایستید و چیزهایی مثل مداد را در دست بگیرید و نقطه­ای را نشانه گیری کنید و به سمت هدف روی دیوار پرتاب کنید شما  یک دارت باز حرفه­ای هستید.

 

بازی دارت

 

تلاش کنید که تماشاگر یک بازی دارت در یک بار باشید آنگاه مشاهده خواهید کرد که چقدر با این بازیکن قابل مقایسه هستید و او چند لیوان شراب در حین بازی  بیشتر از شما می­خورد. همه آنچه که یک تماشاچی از تلویزیون می­بیند یک مرد چاق و چله  و یک تخته هدف است.

۲- گلف

وقتی شما در مورد یک ورزش خسته کننده فکر می­کنید اولین چیزی که به ذهنتان می­رسد بازی گلف است. گلف معنای واقعی کسل کننده است. شما نمی­توانید یک توپ سفید را در آسمان تماشا کنید و این ورزش چیزی بیشتر از یک زمین مسابقه نیست که شما باید گلف بازهای متفاوت را به صورت تصادفی بعد از هر ضربه به توپ دنبال کنید.

پیشنهاد مطالعه:
5 تفاوت‌ فیزیولوژیکی ورزشکاران برتر

 

ورزش کسل کننده گلف

 

آن­ها نمیدوند( مگر اینکه یک سگ ولگرد دنبالشان کند)و خیلی ساده قدم می­زنند. در واقع هیچ هیجانی وجود ندارد شما  تنها یک توپ را در سوراخ می­اندازید کلاهتان را برای تماشاگرانی که شما را تشویق می­کنند و معمولا از گلفبازان روز یکشنبه هستند برمی­دارید. تنها بخش سرگرم کننده این است که توپ در برکه یا یک انبار می­افتد یا در جنگل گم می شود.

۱- ماراتون

تماشای یک دسته از ورزشکاران که به مدت چندین ساعت در اطراف یک شهر می­دوند، آخرین آزمون صبر و شکیبایی ذهن انسان است. با اینکه هیچ چیز از ارزشهای  قهرمانان ماراتون و آمادگی فوق العاده بدنی و سطح استقامت آن­ها کم نمی­شود اما باید گفت که ماراتون یک ورزش تماشاگر پسند نیست.

 

ورزش ماراتون

 

بگذارید که ورزشکاران بدوند واز دیویدنشان لذت ببرند زیرا هیچ سرگرمی در تماشای دیگران نخواهند داشت آن­ها یک مسیر که با نوار قرمز  در خیابان  یک شهر مشخص شده است را دنبال می­کنند و به نظر می­آید که یک  تصویر مرتب تکرار می­شود. شما حتی نمی­توانید انتظار داشته باشید که برنده جشن بگیرد، از خوشحالی بالا بپرد و یا برقصد زیرا بعد از  اتمام مسابقه قلب و ریه اش یاریش نمی­کند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است