با ما ارتباط برقرار کن

ورزش

۵ باشگاه برتر فوتبال در جهان را می شناسید؟

منتشر شده

روی

5 باشگاه برتر فوتبال در جهان

بدون شک فوتبال یکی از محبوب ترین ورزش های دنیاست که در حال حاضر بیش از ۲۰۰ کشور در این ورزش هیجان انگیز بازی می کنند. عاشقان فوتبال از هر لحظه ی دیدنی فوتبال لذت می برند و تیم های مورد علاقه خود را تماشا و از آنها طرفداری می کنند. این شور و اشتیاق قلبی بازیکنان فوتبال باعث شده است که تماشاگران از تماشای هیجان انگیز فوتبال لذت ببرند.

در این مطلب می خواهیم ۵ باشگاه برتر فوتبال جهان را معرفی می کنیم و نگاهی به آنها بیندازیم.

۵- باشگاه فوتبال چلسی (Chelsea)

باشگاه فوتبال چلسی (Chelsea)

تیم فوتبال چلسی یک تیم ورزشی انگلیسی که در سال ۱۹۰۵ تاسیس گردیده است. این باشگاه ورزشی در دو دهه گذشته به عنوان یک تیم پویا با داشتن بازیکنان بزرگی از جمله هزاره (Hazard)، اسکار (Oscar)، موسی (Moses) و چخو (cech) جزو بهترین تیم فوتبال شناخته شده است.

۴- باشگاه فوتبال بایرن مونیخ (Bayern Munich)

باشگاه فوتبال بایرن مونیخ (Bayern Munich)

باشگاه بایرن مونیخ یک باشگاه ورزشی آلمانی است که در سال ۱۹۹۰ تاسیس شد. این باشگاه ورزشی یک تیم ثابت و جامع با بازیکنانی شامل گومز (Gomez)، نئور (Neuer)، بد توبر (Bad tuber) و غیره که به عنوان یک تیم فوتبال خوب در جهان قرار دارد.

۳- باشگاه فوتبال منچستر یونایتد (Manchester United)

باشگاه فوتبال منچستر یونایتد (Manchester United)

باشگاه منچستر یونایتد یک نام تجاری جهانی با نام دیوید بکام (David Beckham) بود که در سال ۱۸۷۸ تاسیس شد. از لحاظ درآمدی این باشگاه نیز در رده باشگاه ورزشی بارسلونا قرار دارد.

۲- باشگاه فوتبال بارسلونا (Barcelona)

باشگاه فوتبال بارسلونا (Barcelona)

بسیاری از مردم معتقدند که تیم فوتبال بارسلونا یکی از بهترین تیم های فوتبال در جهان است. باشگاه فوتبال بارسلونا در سال ۱۸۹۹ تاسیس شده و در رتبه دوم قرار دارد. این باشگاه ورزشی به دلیل بهترین و سریع ترین بازیکنانی مثل مسی (Messi) و نیمار (Neymar) از تیم های پرطرفدار جهان می باشد.

۱- باشگاه فوتبال رئال مادرید (Real Madrid)

باشگاه فوتبال رئال مادرید (Real Madrid)

باشگاه رئال مادرید در سال ۱۹۰۲ در کشور اسپانیا شکل گرفت که اولین بار در جدول برترین های فوتبال جهان امتیاز ۱۰ را به نام خود ثبت کرد. در حال حاضر رئال مادرید ۹ جام اروپا و ۳۲ جایزه لالیگا (La Liga) را به دست آورده است به همین منظور جزو ثروتمندترین باشگاه های فوتبال در جهان قرار دارد. تیم بزرگ رئال مادرید ثابت کرده اند که می توانند بر روی هر تیمی در میدان فوتبال با بازیکنانی مانند رونالدو و پپه تسلط داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه:
5 اختراع و نوآوری جالب در سال 2017

۳ دیدگاه

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است