با ما ارتباط برقرار کن

پنجگانه‌های ایران

۵ رمان عاشقانه برتر از مرتضی مؤدب پور

منتشر شده

روی

5 کتاب برتر رمان های عاشقانه مرتضی مؤدب پور

یکی از کتاب های پرطرفدار که مخاطبان زیادی آنها را دنبال می کنند داستان های رمانتیک یا عاشقانه است که هدف اصلی داستان توجه به روابط و احساسات عاشقانه بین دو نفر می باشد. مرتضی مؤدب پور یکی از نویسندگان رمان نویسی خوش قلم ایرانی است که تعدادی از  کتاب رمان های برتر ایشان را معرفی می نماییم.

۵- رمان خواستگاری یا انتخاب

رمان خواستگاری یا انتخاب از مرتضی مودب پور

یک رمان بسیار زیبا و جالب درباره دختری که قصد دارد به خواستگاری پسر مورد علاقه اش برود ….
قسمتی از رمان خواستگاری یا انتخاب مؤدب پور به این شرح می باشد: « مریم و فریبا و شهره در ایستگاه مترو منتظر هستن تا مترو بیاد. در ضمن دارن با هم دیگه صحبت می کنن که توی مترو یه عده خانم و آقا هم هستن. البته بیشتر خانما هستن.»
فریبا: یه دختر، کالا یا یه چیز فروشی نیس که بذارنش تو یه مغازه و براش مشتری بیاد واگه پسندیدش، ببره بزاره تو خونه ش!
مریم: من که از این جرأتا ندارم به بابام بگم من می خوام برم خواستگاری!
فریبا: پس حق انتخاب ما چی می شه؟! یعنی ما محکومیم که همیشه انتخاب بشیم؟
حق نداریم خودمون انتخاب کنیم؟! …

پیشنهاد مطالعه:
۵ رمان عاشقانه که هر خانمی باید خوانده باشد!

۴- رمان پریچهر

رمان پریچهر از مؤدب پور

کتاب رمان فوق العاده پریچهر مؤدب پور داستانی درباره زندگی پسری به اسم فرهاد است که پس از ۸ سال به کشور ایران بر می گردد و توی کارخونه پدرش مشغول به کار میشه که در اونجا با دختری به نام …..
قسمتی از رمان پریچهر: « در زندگی انسان گاهی دیگران سرنوشت را تعیین می کنند. زمانی که به گذشته باز می گردیم به لحظاتی برخورد می کنیم که با یک اتفاق ساده، دیگران توانسته اند زندگیمان را دگرگون کنند.»
مسافرین محترم ورود شما را به خاک ایران خوش آمد می گویم. ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به وقت تهران است. هوا هفده درجه بالای صفر و بارانیست. امیدوارم از پرواز لذت برده باشید. لطفا در جای خود نشسته و کمربند را ببندید. آرزوی دیدار مجدد شما را داریم.
هومن: دیگه پامو تو این بشقاب پرنده نمیذارم. اسمشو باید میذاشتند شرکت هواپیمایی اتو معلق! خیلی خوب ازمون پذیرایی کردند که آرزوی دیدار مجددمون را هم دارن؟!
من: چی می گی هومن؟ چرا غر می زنی؟

پیشنهاد مطالعه:
۵ رمان خواندنی از رضا امیرخانی

۳- رمان شیرین

رمان شیرین از مودب پور

رمان زیبای شیرین مؤدب پور درباره دو پسر به اسم بابک و آرمین است که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر می کنند، آنها طی اتفاقاتی با زرتاک و بهار آشنا می شوند ….
قسمتی از متن رمان جالب و عاشقانه شیرین:
من آرمین پژوهش ام. حدود شش هفت سال پیش همراه پسر خالم بابک ستوده برای ادامه تحصیل به خارج از کشور اومدیم، تو این مدت دوتایی توی یه آپارتمان شیک زندگی میکنیم، از نظر مادی وضع پدرامون خیلی خوبه. امشب بابک چند تا از دوستاشو دعوت کرده خونمون، اگر چه من اصلا حوصله ندارم.
آرمین اومدی تو اتاق خواب چیکار، بوف کور؟!!!
-بزار نیم ساعت بخوابم بعدش خودم میام.
دو هزارو پونصد ساله خوابی تمام بیت المال و بردند! حداقل این چند وقته رو بیدار باش، پاشو پاشو زشته بچه ها نارا حت میشن.
-باور کن بابک حس تو تنم نیست.

پیشنهاد مطالعه:
۵ فیلم عاشقانه ای که روز ولنتاین شما را عاشقانه تر می کند

۲- رمان یاسمین

رمان یاسمین از مرتضی مؤدب پور

رمان بسیار عاشقانه و زیبای یاسمین یکی از کتاب های پرطرفدار م. مؤدب پور است که داستان درباره پسر دانشجویی به اسم بهزاده که عاشق دختری به نام فرنوش می شود که پسر خاله اش خواستگار اوست اما …..
قسمتی از رمان یاسمین به این شرح است: کاوه – چرا اینقدر طولش دادی پسر؟
ترم تموم شد دیگه . حالا کو تا دوباره بچه ها رو ببینم . داشتم ازشون خداحافظی می کردم . تو چی؟ چرا سرت رو انداختی پایین و رفتی؟ یه خداحافظی ای یه چیزی!
کاوه – هیچی نگو ! من مخصوصاً رفتم یه گوشه قایم شدم ! به هر کدوم از این دخترا قول دادم که مامانم رو بفرستم خواستگاری شون ! الان همشون می خوان بهم آدرس خ و نشون رو بدن !
تو همین موقع یه ماشین شیک و مدل بالا پیچید جلوی ما و با سرعت رد شد بطوریکه آب و گل توی خیابون پاشید به شلوار ما . کاوه شروع کرد به داد و فریاد کردن و مثل زن ها ناله و نفرین می کرد :
اوهوی …..همشیره! حواست کجاست ؟! الهی گیربکس ماشینت پاره پاره بشه !
پسر نزدیک بود بزنه بهت ها ! نگاه کن ! تا زیرشلوارم خیس آب شد ! الهی سیبک ماشینت بگنده ! نگاه کن ! حالا هرکی رد می شه می گه این پسره توی شلوارش بی تربیتی کرده !

۱-رمان گندم

رمان گندم از م.مؤدب پور

کتاب رمان گندم از برترین آثار نویسنده مرتضی مؤدب پور است که طرفداران زیادی را به سوی خود جذب کرده، داستان درباره ی یک خانواده ثروتمنده که اعضای اون در کنار هم زندگی میکنن. طی یک سری اتفاقات گندم متوجه میشه که بچه ی سر راهی ست و مشکلات روحی پیدا میکنه و اتفاقات …..
قسمتی از رمان بسیار زیبا و جذاب گندم:
اواخر فروردین بود. یه روز جمعه. تو اتاقم که پنجره اش به باغ  وا می شد، روی تختم دراز کشیده بودم و داشتم فکر می کردم. صدای جیک جیک گنجیشکا از خواب بیدارم کرده بود. هفت هشت تا گنجیشک رو شاخه ها با هم دعواشون شده بود و جیک جیکشون هوا بود! رو شاخه ها این ور و اون ور می پریدن و با هم دعوا می کردن. منم دراز کشیده بودم و بهشون نگاه می کردم.
خونه ما، یه خونه قدیمی آجری دو طبقه بود گوشه یه باغ خیلی خیلی بزرگ. یه باغ حدود بیست هزار متر!

۵۱ دیدگاه

1 دیدگاه

  1. پینگ‌بک: رمان جدید از مودب پور | هفیان - دانلود آهنگ فیلم رمان عاشقانه

  2. پینگ‌بک: دانلود رمان عاشقانه جدید | رمان های عاشقانه | دانلود رمان | قیمت روز

  3. پینگ‌بک: دانلود رمان عاشقانه مذهبی من با تو – سایت خبری market-center

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است