با ما ارتباط برقرار کن

کتاب و ادبیات

۵ کتابی که برای پیشرفت کسب و کارتان باید بخوانید

منتشر شده

روی

برخی از کتاب هایی که هرگز فروش را متوقف نمی کنند و افرادی که در سراسر نسل ها توصیه می کنند، تاثیرگذارترین افراد دنیا هستند.

ما از لیست های موجود بهترین کتاب هایی که دیگران برای کسب و کار خود در جهت مدیریت و سرمایه گذاری مورد تحسین قرار گرفته و استفاده کرده اند برایتان آمده کرده ایم.

۵- کتاب “معضل نوآورانه” توسط Clayton M. Christensen

کتاب "معضل نوآورانه" توسط Clayton M. Christensen

استیو جابز، مدیر اجرایی اپل در کتاب معضل نوآورانه درباره دره سیلیکون اظهار نظر داشته است. کریستنسن Christensen استاد مدرسه بازرگانی هاروارد، توضیح می دهد که موفق شدن یک شرکت سخت تر از نوآوری های جدید برای آن می باشد.

از آنجایی که این کتاب برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ منتشر شد ولی الهام بخش بسیاری از کارآفرینان برای از بین بردن مسائل و اجتناب از اختلال زمانی که آنها به موفقیت دست یابند قرار گرفت.

۴- کتاب “شکست خیلی بزرگ” توسط اندرو راس سرخیان (by Andrew Ross Sorkin)

کتاب "شکست خیلی بزرگ" توسط اندرو راس سرخیان (by Andrew Ross Sorkin)

کتاب شکست بیش از حد بزرگ داستان قطعی بحران مالی ۲۰۰۷-۲۰۰۸ است. این داستان بسیار پیچیده و بزرگ گزارش شده است که Sorkin با اطمینان می تواند کیفیت فیلم سینمایی را به صحنه های خود تحمیل کند.
اندرو راس سرخیان برنده جایزه جرالد لوب (Gerald Loeb) جایزه قانونی برای برتری در روزنامه نگاری مالی شد.

۳- کتاب “پوکر دروزغگو” توسط مایکل لوئیس

کتاب "پوکر دروزغگو" توسط مایکل لوئیس

Michael Lewis یکی از بزرگترین افراد در روزنامه نگاری است. او قبل از اینکه نویسنده باشد یک معامله گر آرمانی جوان بود. پس از چهار سال زندگی در برادران سالومون در طول رزوهای وحشی غربی لوئیس مالی را ترک کرد و تصمیم گرفت تا تمام تجربیاتش را بنویسد.
این کتاب درباره یک حساب کاربری خنده دار و هوشمندانه است که به عنوان یک کپسول زمان عمل می کند.

۲- کتاب “سرمایه گذار هوشمند” توسط بنجامین گراهام

کتاب "سرمایه گذار هوشمند" توسط بنجامین گراهام

بیل آکمن یکی از سرمایه گذاران بانفوذ مالی است، که کتاب سرمایه گذار هوشمند را به عنوان کتابی که زندگی اش را تغییر داده نوشته است. این کتاب در سال ۱۹۴۹ منتشر شده که مقدمه ای جامع در مورد سرمایه گذاری ارزشمند می باشد.

پیشنهاد مطالعه:
5 صنعت سودآور برای صاحبان کسب و کار کوچک در سال 2018

کتابی که Benjamin Graham نوشته به شما می آموزد که بتوانید دیدگاهی طولانی را در سرمایه گذاری برای به دست آوردن حداکثر سود حاصل داشته باشید. همچنین بر روی معاملات مداخله ای که سود و زیان هر روزه به همراه دارند کنترل کنید.

۱- کتاب “فکر، سریع و آهسته” توسط Daniel Kahneman

 کتاب "فکر، سریع و آهسته" توسط Daniel Kahneman

کانمان وان جایزه نوبل اقتصاد را در سال ۲۰۰۲ برای کار پایه ای خود در اقتصاد رفتاری برنده شد. این کتاب ترکیبی از روانشناسی با اقتصاد است.
کتاب ۲۰۱۳ او مقدمه ای کامل و در عین حال در دسترس برای ایده های خود است – ایده هایی که کشف می کند که چگونه انسان ها همیشه تصمیم های منطقی اتخاذ نمی کنند و توسط بی عدالتی های ناخودآگاه و انگیزه ها هدایت می شوند.
نسیم طالب درباره این کتاب گفت: که این تغییر در جهان به عنوان “ثروت ملل” آدام اسمیت و “تفسیر رویاها” سیگموند فروید است.

پیشنهاد مطالعه:
5 دزد وقت‌تان را شناسایی کنید!

اگر می خواهید در بیزینس و کسب و کار خود در هنگام مواجه شدن با مشکلات موفق باشید حتما کتاب هایی را در این حوزه مطالعه نمایید و دانش خود را ارتقا بدهید.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است