با ما ارتباط برقرار کن

تبلیغات در تاپ فایو

راهکاری اثربخش برای تبلیغات برند شما

مدل های تبلیغاتی تاپ فایو نه بر پایه تبلیغات بنری بلکه بر تبلیغات بر اساس محتوای تخصصی در مورد برند شما ارائه می گردد.بدین ترتیب، علاوه بر افزایش بازدهی مطلب با استفاده از محتوا، مخاطبان نیز در فضایی غیر تبلیغاتی و سالم با خدمات شما آشنا می شوند.
در مدلهای تبلیغاتی تاپ فایو به دو صورت می توانیم مقاله تبلیغاتی شما را منتشر کنیم:

مقایسه با رقیبان

کسب و کار شما با ۴ کسب و کار رقیب ( داخلی یا خارچی ) مقایسه خواهد شد و در آن مزایا و معایت احتمالی هر کدام مطرح شده و بین آنها داوری صورت می گیرد.
سپس ۵ کسب و کار به ترتیب بر حسب برتری اولویت بندی شده و کسب و کار برتر معرفی خواهد شد. در این حالت، کسب و کار شما در کنار رقیبانتان حضور داشته و مخاطبان، برتری شما نسبت به رقیبان را باور خواهند کرد.
توجه داشته باشید فقط در پلن سوم کسب و کار شما در رتبه اول معرفی شده و در سایر پلنها ممکن است در رتبه اول قرار نگیرد.

معرفی ۵ ویژگی/محصول برتر

می توانید بدون مقایسه با کسب و کارهای رقیب، صرفاً ۵ ویژگی، مزیت، خدمت یا محصول ویژه خود را در قالب یک مقاله معرفی نمایید.
در این حالت بهتر است ویژگی هایی ممتاز، ارزشمند برای همه و بدون تاریخ مصرف معرفی شود.

لازم به ذکر است که کلیه مقالات از سوی تیم تولید محتوای تاپ فایو تهیه شده و برای پلن کسب و کارهای متوسط و بزرگ، پیش از آغاز مقاله اطلاعات خام از شما دریافت خواهد شد و سپس، تحقیق جامعی در زمینه کسب و کار و رقیبان شما اجرا شده و حاصل این فعالیت ها، نگارش محتوای تبلیغاتی شما خواهد بود.

جهت مشاوره و اخذ راهنمایی و یا سفارش از طریق آدرس alireza.asili77@gmail.com با ما در ارتباط باشید یا به آیدی تلگرام @AlirezaAsili پیام دهید.

[ARPrice id=100]

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است