با ما ارتباط برقرار کن

کسب و کار و شرکتها

۵ استارتاپ برتر سال ۲۰۱۸

منتشر شده

روی

در سال ۲۰۱۸، استارتاپ‌ها باید راه حلهایی ارائه دهند که می تواند به اندازه کافی برای دنیای سریع و در حال تغییر امروز انعطاف پذیر باشد.

مفهوم اتوماسیون، یادگیری ماشین، جمع آوری داده ها و AI عناصر کلیدی دنیای تجارت امروز هستند که اکثر شرکت های بزرگ در حال کار بر روی آن‌ها هستند.

عادت کردن چالش جدیدی برای استارتاپ هاست: اکثر آن ها عادت کرده اند تا بازار را از محصولات اتوماتیک و فرایندهای خودکار پر کنند، در حالی که بهتر است به دنبال راه حل هایی باشند تا کسب و کار آن ها به مرور زمان و با رشد تکنولوژی فراموش نشود.

در زیر لیست EM360 از ۵ شرکت برتر فناوری در سال ۲۰۱۸ است. کسب و کارهایی که اکنون راه خود را در دنیای فناوری پیدا کرده و در حال رشد و توسعه برای تبدیل شدن به بهترین ها هستند.

۵. Qualtrics

شعار آنها این است: ” برندها را به ادیان تبدیل کن”، که خود به اندازه کافی گویای ماموریت سازمانی آن‌هاست. Qualtrics تلاش می‌کند تا برند های مشتریان را با ویژگی هایی مانند تقسیم بندی مشتری، هدف گیری و موقعیت و تحقیقات، تقویت کند. در سال ۲۰۱۲ Qualtrics  ۷۰ میلیون دلار سرمایه گذاری از شرکت Sequoia Capital و Accel Partners دریافت کرد و همه چیز از همان ابتدا روند صعودی پیدا کرد. مدیر عامل شرکت رایان اسمیت معتقد است Qualtrics به طور مداوم به دنبال به روز رسانی و نوآوری سیستم و رویکردهای آن است: “ما در واقع آنچه مشتریان ما نیاز دارند، می‌سازیم، اما در نیاز آینده آن‌ها نوآوری ایجاد می‌کنیم.”

۴. ctrlio

استارتاپی با یک داستان عجیب و غریب: این استارتاپ از همان ابتدا با سرمایه گذاری ۱.۳ میلیون دلاری پیتر گابریل، پیشگام Genesis، حمایت شد. این استارتاپیک سایت مقایسه قیمت است که در آن نیازی به تکمیل فرمها در صورت حساب کردن صورتحساب آنلاین شما نیست.  Ctrlio به نظر می رسد بهترین معاملات و تخفیف از مارک ها را به مشتریان در بهترین زمان ها، به ویژه هنگامی که مشتریان آماده پرداخت و یا تمدید قرارداد هستند، پیشنهاد می‌کند. علاوه بر این، آنها مجاز به ارائه این معاملات به روش “بی طرفانه” هستند، برخی از شرکت های حمایت مالی، ممکن است بخواهند به تبلیغ اجناسی خاص بپردازند تا مشتریان آن ها را ترجیح دهند چرا که معاملات آن اجناس سود بیشتری را برای آن‌ها به همراه دارد.

۳. FreightHub

FreightHub یک ارائه کننده خدمات حمل و نقل بدون استفاده از ابزار دیجیتال است، این استارتاپ در برلین و هامبورگ قرار دارد و قصد دارد یک چرخش تکنولوژیکی به صنعت حمل و نقل داشته باشد، تا کیفیت خدمات خود را تسهیل و به حداکثر برساند. FreightHub در سال ۲۰۱۶ توسط Ferry Heilemann، Erik Muttersbach، مایکل Wax و فابیان Heilemann تاسیس شده است و ۱.۵ سال پس از راه اندازی موفق به افزایش سرمایه تا ۲۰ میلیون دلار شده است.

پیشنهاد مطالعه:
5 استارتاپ موفق در امارات

فری هیلمن مدیرعامل FreightHub می گوید: “مشکل امروزه بسیاری از فعالان صنعت حمل و نقل  این است که فرایندهای آنها و رابط های مشتری شان همانند صنعت قدیمی است. FreightHub  در حال نوآوری و تجدید ساختن تصویر قدیمی این صنعت به یک تصویر جدید، تازه و هیجان انگیز است.

۲.tilr

tilr یک استارتاپ انقلابی در حوزه استخدام برای کارفرمایان و کارمندان است. متقاضیان براساس مهارتهایشان به شرکت هایی که به آن ها نیاز دارند وصل می‌شوند، tilr تلاش می کند تا ارتباط شرکت ها با کارجویان را به روشی نوین با یکدیگر برقرار کند.

با تأمین بودجۀ ۵ میلیون دلار و با هدف گسترش تا ۱۶-۱۹ بازار تا پایان امسال، tilr فقط علاقه مند به ایجاد پروسه ی درخواست برای کارگران نیست. آنها همچنین به دنبال حفاظت و کمک به افرادی هستند که به دنبال شغل فریلنسری هستند و تمایلی به استخدام تمام وقت ندارند.

۱. Slack

Slack در حال حاضر به عنوان سریعترین شرکت در حال رشد و یک پیام رسان با در حوزه کاری شناخته می‌شود. جذب سرمایه آن تا به اینجا و در ده مرحله به ۷۹۰ میلیون دلار رسیده است، در حالی که اعلام کرده است که نرخ بهره سالیانه ۲۰۰ میلیون دلار است.

پیشنهاد مطالعه:
5 استارت آپ موفق و پولساز در ایران را می شناسید؟

با توجه شایعات قبلی در مورد آمازون که علاقمند به خرید این شرکت در ازای ۹ میلیارد دلار است، می‌توان به موفقیت فوق العادهslack  پی برد به گونه‌ای که سایر شرکت ها را در تکاپو برای توسعه پر قدرت نرم افزارهای چت کاری شان انداخته است.

کلید موفقیت Slack بهینه سازی و بازتعریف محیط چت کاری برای افراد است، که به شما این امکان را می دهد که آزادانه تر از هر پیام رسان دیگری چت کاری داشته باشید. مدیر عامل شرکت Slack استوارت باترفیلد در این باره می گوید: “چیزی که ما می توانیم پیش بینی کنیم این است که ما به طور فزاینده بر هوش و خلاقیت انسانی، در مقایسه با ظرفیت انسانی برای انجام وظایف تکراری تکیه می کنیم

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است