با ما ارتباط برقرار کن

کسب و کار و شرکتها

۵ شرکت برتر از نظر شرایط کاری در حوزه تکنولوژی

منتشر شده

روی

5 شرکت برتر از نظر شرایط کاری در حوزه تکنولوژی

شرکت های معروف فناوری مانند گوگل و فیس بوک به کارمندان خود حقوق بالا، دفاتر کاری جذاب، سرگرم کننده و مزایای وسیعی ارائه می دهند – اما آیا این مزایا برای کاربران اهمیتی دارد و برای آن ها تفاوتی ایجاد می کند؟
با توجه به محیط های کاری در واقع این مزایا تفاوت ایجاد می کنند.
در واقع با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بیش از ۱۸ میلیون کارمند شرکت های فعال در حوزه فناوری متوجه شدند که ۵ شرکت بهترین فضای کاری را برای کارمندان خود به وجود آورده اند. باید گفت که این شرکت‌ها دارای کارکنان مجرب و با امتیاز بالا و ماهر بودند.
در ادامه با هم به بررسی پنج شرکت برتر فعال در حوزه فناوری و تکنولوژی در سال ۲۰۱۸ می پردازیم.

۵- شرکت SAP

سال تاسیس: ۱۹۷۲
دفتر مرکزی: والدورف، آلمان
تعداد کارمندان: ۸۸،۵۰۰+

۴- شرکت Google

سال تاسیس: ۱۹۹۸
دفتر مرکزیMountain View، کالیفرنیا
تعداد کارمندان: ۷۵،۶۰۶+

۳- شرکت Facebook

سال تاسیس: ۲۰۰۴
دفتر مرکزی: Menlo Park، کالیفرنیا
تعداد کارمندان: ۲۳،۱۶۵+

۲- شرکت Adobe

سال تاسیس: ۱۹۸۲
دفتر مرکزی: سان خوزه، کالیفرنیا
تعداد کارکنان: ۱۷،۰۰۰+

۱- شرکت  Salesforce

تاسیس: ۱۹۹۹
دفتر مرکزی: سانفرانسیسکو، کالیفرنیا
تعداد کارمندان: ۲۵،۰۰۰+

پیشنهاد مطالعه:
5 کتابی که با دقت وحشتناکی آینده را پیش‌بینی می‌کند!

شرکت رایانش ابری Salesforce چهارمین بار در این فهرست قرار داشت. یکی از کارکنان Salesforce می گوید: “یک دلیل وجود دارد که Salesforce همواره به عنوان یکی از بهترین شرکت های فناوری توسط کارکنان انتخاب می شود.” Salesforce بالاترین رتبه را در میان شرکت های فناوری برای مدیریت، حقوق، مزایا، امنیت و پیشرفت شغلی به دست آورده است.
چندین شرکت در پنج کارخانه بزرگ در سال ۲۰۱۸ گسترش خواهند یافت. به عنوان مثال گوگل، که در این لیست در رده چهارم قرار گرفته، اخیرا برنامه های خود را برای یک مجتمع دانشگاهی ۱.۰۴ میلیون پوندی اعلام کرده است که تا ۴۵۰۰ کارمند Google را می پذیرد.
شرکت نرم افزاری SAP قدیمی‌ترین شرکت در لیست که در سال ۱۹۷۲ تاسیس شده است. کارکنان SAP در آلمان مستقر هستند، می گویند که شرکت در حال ارتقاء تعادل کار و زندگی سالم است.
یکی از کارکنان می گوید: «SAP فرصت هایی برای کارکنان فراهم می کند تا مهارت های خود را توسعه دهند و در داخل شرکت رشد کنند در حالی که محیطی امن را فراهم می کند که شما می توانید خودتان باشید و ایده های جدیدی را برای محصولات و فرآیندها ارائه کنید.»
یکی دیگر از کارکنان می گوید: “SAP دارای یک فرهنگ عالی است که باعث رشد یادگیری و همکاری می شود. هنگامی که شما در آنجا کار می کنید، سخت است که به جای دیگری بروید.”

پیشنهاد مطالعه:
5 نظریه احمقانه در مورد تغییرات اقلیمی انسان ها

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است