با ما ارتباط برقرار کن

کسب و کار و شرکتها

۵ شرکت خودروسازی برتر آسیا

منتشر شده

روی

5 شرکت خودروسازی برتر آسیا

بیشتر کمپانی‌های خودروسازی همیشه در حال رقابت برای به دست آوردن بهترین جایگاه در بین مردم هستند، اما منصفانه نیست که یکی از آن‌ها را از دیگری برتر بدانیم، بنابراین آن‌ها شروع به ساخت تکنولوژی‌های جدید در وسایل نقلیه کردند.

هنوز هم در بین برترین کمپانی‌ها رقابت برای به دست آوردن جایگاه بهتر وجود دارد. در اینجا می‌توانید لیست پنج شرکت خودروسازی برتر جهان را مشاهده کنید.

۵- شرکت خودروسازی TATA (هند)

شرکت خودروسازی TATA (هند)
موتورهای Tata که به‌ طور رسمی به نام TELCO شناخته می‌شوند، شرکت تولیدی چند ملیتی خودروسازی هندی است که دفتر مرکزی آن در بمبئی قرار دارد.

این شرکت مالکیت Daewoo، شرکت سازنده کامیون‌های کره جنوبی در سال ۲۰۰۴ و خودروسازی بریتانیایی Jaguar Land Rove در سال ۲۰۰۸ را به دست آورد.

پیشنهاد مطالعه:
5 تجارت قدیمی جهان که چرخشان هنوز می چرخد!
۴- شرکت خودروسازی Hyundai (کره جنوبی)

شرکت خودروسازی Hyundai (کره جنوبی)
هیوندا یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های خودروسازی در سراسر جهان است و دفتر مرکزی آن در سئول کره قرار دارد. این کمپانی توسط Chung Ju-yung در سال ۱۹۶۷ آغاز به کار کرد.

تنها دو نام تجاری خودرو است که توسط گروه خودروی هیوندای کیا اداره می‌شود و متعلق به آن است.

۳- شرکت خودروسازی Nissan (ژاپن)

شرکت خودروسازی Nissan (ژاپن)

نیسان موتور یک شرکت خودروسازی بین‌المللی است. این شرکت در ابتدا خودروهایی تحت نام Datsun تولید می‌کرد. این کمپانی در سال ۱۹۳۳ آغاز به کار کرد. نام نیسان Nissan در سال‌های ۱۹۳۰ به‌عنوان نام اختصاری دیده می‌شد. دفتر مرکزی این کمپانی در ژاپن است.

۲- شرکت خودروسازی Honda (ژاپن)

شرکت خودروسازی Honda (ژاپن)

در سال ۲۰۱۱ هوندا هشتمین شرکت بزرگ تولیدکننده خودرو در سراسر جهان، بعد از جنرال موتورز، تویوتا، هیوندای فورد، فولکس واگن، PSA و نیسان بود. کمپانی Honda نخستین شرکت خودروسازی ژاپن بود که برند شناخته‌ شده و لوکس Acura را در سال ۱۹۸۶ تولید می‌کرد.

۱- شرکت خودروسازی Toyota (ژاپن)

شرکت خودروسازی Toyota (ژاپن)

تویوتا بزرگ‌ترین شرکت خودروسازی جهان قرار دارد که درآمد آن حدود ۱۸.۵ تریلیون یورو است. سهام کمپانی toyota در بازار بورس نیویورک، بورس لندن و بورس توکیو معامله می‌شود.

پیشنهاد مطالعه:
5 راز نهفته در لوگوی بزرگترین شرکت های جهان!

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است