با ما ارتباط برقرار کن

کسب و کار و شرکتها

۵ صنعت سودآور برای صاحبان کسب و کار کوچک در سال ۲۰۱۸

منتشر شده

روی

بعضی از افراد به عنوان کارآفرین متولد شده اند. آنها افرادی کاملا مستقل هستند که برای موفقیت و اهدافشان مصمم می باشند. اما برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک که می خواهند بیزینس خود را راه بیندازند شاید کمی دشوار باشد که دقیقا چه نوع کسب و کاری بهترین انتخاب آنها است.

اگر تصمیم دارید که کسب و کار خود را شروع کنید، این دو مورد را حتما می دانید: ۱- می خواهید رئیس خودتان باشید. ۲- می خواهید سود کسب کنید. ما در این مقاله ۵ صنعت سودآور که برای صاحبان کسب و کار کوچک الهام گرفته شده است را بیان می کنیم.

۵- خدمات شستشو و تعمیرات اتومبیل در محل

خدمات شستشو و تعمیرات اتومبیل

چه کسی می خواهد در هر جای شهر که رانندگی می کند ماشین خود را شسته و تمیز در اختیار داشته باشد؟ شما به عنوان یک سرویس شستشوی خودرو و خدمات ویژه در محل به راحتی می توانید بیزینس خود را راه بیندازید. با این کار شما نه تنها از پیشنهاد ارزش منحصر به فرد بودن تلفن همراه بهره‌مند خواهید بود، بلکه می توانید از هزینه های بالای راه اندازی برای داشتن مکانی اجتناب کنید.
گرفتن یک ماشین برای تعمیرات ساده می تواند یک چالش باشد. همه ما دارای اتومبیل های شخصی خود هستیم. به همین منظور گذاشتن ماشین در تعمیرگاه اغلب با مشکلاتی شامل انتظار طولانی برای تعمیر، اجاره وسیله نقلیه یا تاکسی گرفتن و …. می باشد.
در حالی که اگر شما به عنوان یک مکانیک ماهر هستید، با ارائه سرویس های تعمیرات، شارژ باتری، تامین بنزین و …. می توانید در هر محل و مکانی نیاز مشتری خود را با چند ابزار ساده انجام دهید و در مقابل خدمات خود پول دریافت کنید.

۴- به اشتراک گذاری اقتصاد

به اشتراک گذاری اقتصاد

“ما می خواهیم و نیاز به چیزهای کمتری داریم” این پیام باعث به اشتراک گذاری اقتصاد ما شده است. آیا نگرانی های زیست محیطی، ضرورت اقتصادی و ارتباط با افراد جدید را دارید؟ ایده اشتراک منابع به عنوان یک فرصت کسب و کار کوچک در چند سال گذشته بزرگ شده است و در عین حال فرصت رشد در اقتصاد به صورت گسترده جریان دارد.

پیشنهاد مطالعه:
5 کتابی که برای پیشرفت کسب و کارتان باید بخوانید

بهتر است شما ایده های بزرگ خود را در حوزه های مختلفی مانند لوازم جانبی و لباس، تجهیزات بهبود خانگی، اجاره تعطیلات ….. و هر آنچه که در ذهن خود دارید را راه اندازی کنید.

۳- آموزش خصوصی و آنلاین

آموزش خصوصی و آنلاین

شما چه نوع تخصصی دارید؟ شما چه چیزی را باید با دنیا به اشتراک بگذارید؟ صاحبان کسب و کار آنلاین در حال ایجاد دلارهای بزرگ هستند که از طریق سیستم عامل های مختلف و یا به طور مستقل از طریق وب سایت های خود ارائه می کنند.

برای این کار شما نیاز به یک پلت فرم دارید برای تولید محتوا و مخاطبان خود. زمان معینی را برای توسعه بیزینس و بازاریابی خود برای جذب مخاطبان خود اتخاذ کنید و اولین درآمد خود را به دست آورید.

به راحتی می توانید با استفاده از دانش خود در زمینه های دانشگاهی، بازاریابی آنلاین، سلامت شخصی و سرگرمی های دیگر به صورت آنلاین شروع کنید.

۲- طراح گرافیست

طراح گرافیست

این یکی از آن شغل هایی است که همیشه تقاضا کننده دارد و همیشه برایتان درآمدی مستقل را ایجاد می کند. هنگام انتخاب حرفه ای به عنوان طراح گرافیک به این معنی است که شما به صورت تمام وقت یا پاره وقت برای خودتان می توانید کار کنید.

پیشنهاد مطالعه:
5 تجارت قدیمی جهان که چرخشان هنوز می چرخد!

این یک بیزینس پرسود هست که شما می توانید در خانه یا هر مکانی درآمدی بالا برای خود داشته باشید.

۱- خدمات بیرونی B2B

خدمات بیرونی B2B

با توجه به روند رکود اقتصادی در جهان صاحبان کسب و کارهای کوچکتر، خود را برای روزمرگی آماده می کنند. اگر مهارت هایی دارید که صاحبان کسب و کارهای کوچک می توانند استفاده کنند یک فرصت بسیار سودآور در مقابل شما می توانید داشته باشید.

از جمله خدماتی که در سرویس های B2B می توانید ارائه دهید شامل: حسابرسی، مشاوره، طراح سایت، مدیریت رسانه های اجتماعی، سرویس دستیار مجازی و ….

صنعت B2B بیشترین پیشرفت را در حوزه تجارت الکترونیک داشته که با سرعت بیشتری در آینده رشد خواهد نمود.

در واقع در تجارت b2b شرکا و خدمات مرتبط با تجارت همچون تامین کنندگان، خریداران، ترانزیستورهای دریایی محصولات، logestic (پشتیبانی)، سرویس های بازرسی، کاربری های نرم افزار و… در مکان واحدی می توانند امور خرید و فروش خود را سرعت و سهولت بخشند.

یافتن راه های جدید برای ترویج روابط ازطریق رسانه های اجتماعی در حال حاضر یک موضوع داغ در جهان و بازاریابی B2B است.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است