با ما ارتباط برقرار کن

علم و تکنولوژی

۵ نظریه احمقانه در مورد تغییرات اقلیمی انسان ها

منتشر شده

روی

تغییرات اقلیمی زندگی

امروزه، بسیاری از دانشمندان و رهبران جهان، تغییرات اقلیمی را به عنوان بزرگ‌ترین مسئله پیش روی جهان می‌دانند. چه شما باور داشته باشید که علت این تغییرات بشر، چرخه طبیعی یا ترکیبی از این دو هست یا خیر. قریب به اتفاق مردم در این برهه کنونی، این حقیقت را پذیرفته‌اند که محیط زیست در حال پیمودن مسیری است که زندگی (مخصوصا رشد و رونق) بر روی زمین را برای ما سخت‌تر می‌کند.

هیچ کس توضیحات علمی رسمی یا حتی توضیحات رسمی ارائه شده توسط شرکت‌های بزرگ انرژی را باور ندارد. در عوض، برخی بر این باورند که اتفاقات دیگری در جریان است که حقیقت باید روشن شود. در اینجا درباره نظریه های جنجالی تغییرات اقلیمی را بخوانید.

۵- برخی نظریه‌پردازان بر این باورند که گازهای گلخانه‌ای آزاد شده می‌تواند اخطاری از طرف بیگانگان دشمن باشند

 

گازهای گلخانه ای

 

در یک مقاله علمی از دانشگاه Penn State، برخی از دانشمندان که با NASA ارتباط سری داشتند، روش‌های مختلفی از ارتباط بیگانگان یا حتی توجه آن‌ها به ما نوشتند که ممکن است یا ممکن نیست که برای بشریت خوب باشد. یکی از تصورات جالب در این مقاله این بود که دلیل اصلی جلوگیری از انتشار گازهای گلخانه‌ای ما، جلوگیری از امکان شناسایی و یا افزایش امکان بررسی و تحقیق از جانب موجودات باهوش بیگانه است.

تصور دیگر این است که بیگانگان، انتشار روزافزون گازهای گلخانه‌ای ما را به عنوان عاملی می‌بینند که محیط ما را به سرعت از حالت کنترل خارج کرده و تبدیل به یک تهدید می‌کند. ممکن است یک گروه بیگانه تصمیم بگیرد که باید آن را ریشه‌ کن کنیم و حتی یک گروه صلح‌ طلب‌تر تصمیمی بگیرد که باید پروسه آن را متوقف کنیم. البته بعید است که چنین تئوری‌هایی، سیاست‌گذاران را در سراسر جهان برای پیشرفت در انرژی سبز متقاعد سازد.

 

۴- بیگانگان آرام آرام سیاره را غیرقابل سکونت می‌کنند تا بر روی آن قدم گذاشته و آن را اشغال کنند

در حالی که اکثر مردم تصور می‌کنند بیگانگان یا اینجا در حال مطالعه بر روی ما هستند تا ما را بربایند یا به ما کمک کنند، اما در واقع مردم زمان زیادی را صرف تئوری سازی برای این مهاجمان متخاصم نمی‌کنند. و شما هم در مواردی نادر، یک نظریه‌پرداز پیدا می­کنید که معتقد باشد همه این تغییرات به دلیل یک تهاجم بزرگ است. پنج پرسش علمی بی پاسخ جهان هستی که ذهن ما را به چالش کشیده است وجود دارد که علوم مدرن هنوز قادر به پاسخگویی آنها نیستند.

 

بیگانگان سیاره های دیگر

 

با وجود این، نظریه‌پردازهای کمی وجود دارد که به نتیجه‌گیری جدیدی دست یافته باشد: یک کودتای بدون خونریزی که سیاره را به تسخیر خود دربیاورند، بهترین راه برای آن‌ها خواهد بود. بیگانگان با تغییرات تدریجی اقلیمی که با تکنولوژی سری خود در سیاره ما به وجود می­آورند، آن را به تصاحب در می­آورند و می‌توانند مکان ما را برای مردم خود تسخیر کنند، اما این کار را به‌گونه‌ای انجام می‌دهند که از خود بپرسیم آیا ممکن است یکی از علل آن خود ما باشیم.

پیشنهاد مطالعه:
5 ورزشکار معروف که مدال المپیک خود را از دست دادند!

وقتی که زمین پس از چند نسل کاملا برای ما غیرقابل سکونت شود، آن‌ها می‌توانند پای خود را بر روی سیاره ما بگذارند و جایگاه ما را بگیرند و تمام منابع ما از آن خود کنند. در چنین سناریویی، آن‌ها هرگز دست‌های خود را آلوده نمی‌کنند یا به طور مستقیم با ما مبارزه نمی‌کنند. این حمله بدون خونریزی خواهد بود، به جز تسخیر زمین که به صورت آهسته و قتل عام دائم همه گونه‌های ما است.

۳- تغییرات اقلیمی مهم نیست چون به هر حال به زودی دنیا به آخر می‌رسد

اگرچه برخی بر این باورند که تغییرات اقلیمی یک چرخه طبیعی است و نه یک دخالت انسانی، برخی دیگر تصور می‌کنند که این تغییرات کاملا غیرطبیعی است … اما باز هم تحت تاثیر دخالت انسانی نیست. این افراد معتقدند که در حقیقت تغییرات اقلیمی ماورالطبیعه است و خداوند مسبب آن است، همچون رستاخیز آخرت که به آرامی در پیش روی آنهاست.

 

تغییرات اقلیمی

 

بعضی از مردم ادعا می‌کنند که صدای شیپور یا صداهای شگفت انگیز دیگری در آسمان شنیده‌اند و کسانی هستند که به پیشگویی‌های مختلف انجیل اشاره می‌کنند و سعی می‌کنند تا آن‌ها را با مسائل امروز مطابقت دهند – هرچند که این افراد همیشه در هر نقطه‌ای از تاریخ وجود داشته‌اند.

برای برخی افراد، تغییرات اقلیمی فقط برای این است که خداوند انسان را برای روز قیامت آماده می‌کند. در حال حاضر، او از این روش برای خلق اقلیمی استفاده می‌کند که برای روز حساب نیاز دارد تا به سنجش اعمال اهریمنان بپردازد و ببیند که چگونه مردم در مورد پیامبران دروغین و چیزهای دیگر پاسخ می‌دهند.

در حالی که حتی بسیاری از افراد مذهبی مخالف این هستند که جهان رو به پایان است، همیشه کسانی هستند که به این موضوع اصرار دارند و بعضی معتقدند که بدتر شدن هوا فقط اثبات خوشبینانه است که اکنون توبه بیشتری داشته باشید، زیرا پایان نزدیک است.

۲- ما در شبیه‌سازی زندگی می‌کنیم و تغییرات اقلیم مثل یک سیستم حذف جمعیت مازاد است

باور داشته باشید یا خیر، بعضی افراد به‌گونه‌ای به نظریه شبیه‌سازی اعتقاد دارند که انگار ما در وضعیتی مانند فیلم «ماتریکس» هستیم یا این که به طور کامل شبیه‌سازی شده‌ایم. در حالی که اکثر مردم این نظریه‌ها را مضحک می‌دانند، بعضی دیگر مانند الون ماسک یا نیل دگراس تیسون این احتمال را معتبر می‌دانند. که امروزه تکنولوژی های برتر زندگی انسان ها را به کلی تغییر دادند.

پیشنهاد مطالعه:
5 نمایش حیرت انگیز شعبده بازی افراد مشهور جهان

 

شبیه سازی زندگی

 

برای کسانی که معتقدند که در یک شبیه‌سازی زندگی می‌کنیم، منطقی است که بگوییم هیچ جهان بیرونی واقعی وجود ندارد و آب و هوای ما در نهایت تحت کنترل همه‌ی موجوداتی است که شبیه‌سازی را کنترل می‌کنند.

در حال حاضر، با توجه به این نظریه، شبیه‌سازی خیلی به لحاظ فیزیکی و شاید در ترتیب ماتریکس مانند دچار ازدحام است و آن‌ها نیاز به راهی برای حذف تعداد زیادی از مردم به طور کاملا طبیعی دارند.

بلایای طبیعی، طبیعی است، اما تعداد زیاد و خیلی سریع آن می‌تواند مردم را گیج کند و تصور پوچ آن‌ها را از ماتریکس از بین ببرد، به طوری که آن‌ها به آرامی تخریب محیط زیست را بیشتر می­کنند و ما را به این فکر بیاندازد که خودمان مسبب این شده‌ایم، هرچند که طرح شیطانی آن‌ها برای کشتن میلیون‌ها نفر – و یا شاید میلیاردها نفر- بدون هیچ مشکلی اجرا می‌شود.

۱- تغییرات آب و هوایی ناشی از آزمایشات هسته‌ای باعث آسیب رساندن به ساختار هستی شده است

بخش عمده‌ای از جمعیت کره زمین متوجه نیست که چه تعداد سلاح هسته‌ای در سراسر جهان وجود دارد. در حالیکه هیروشیما و ناگازاکی تنها باری است که این سلاح‌ها در یک جمعیت غیرنظامی مورد استفاده قرار گرفته‌اند،

 

تغییرات آب و هوایی

 

از آن به بعد هزاران آزمایش هسته‌ای توسط بیش از نیمی از دولت‌های مختلف انجام شده و بمب‌های مورد استفاده آنها بسیار بزرگ‌تر از بمب‌های استفاده شده در این دو شهر از ژاپن می­باشد. بعضی از نظریه‌پردازان معتقدند که انجام آزمایشات هسته‌ای، آسیب بسیاری به هستی و محیط زیست وارد می‌کند که دولت‌های سرتاسر جهان این موضوع را کتمان می‌کنند و یا خیلی از آن ناآگاهند.

برخی تصور می‌کنند که با تقسیم چندین باره اتم، در واقع هزاران بار در حال تقسیم کردن هستی هستیم. این تقسیمات هسته­ای احتمالا موجب ایجاد چندین هستی شده که ما ممکن است تنها در یکی از هزاران (یا میلیون‌ها) مورد از آن در دوره­های زمانی مختلف باشیم.

محیط زیست به علت انتشار پرتوها و به طور کلی تخریب باور نکردنی هستی توسط تمام آزمایشات هسته‌ای، در هر دوره زمانی آسیب دیده است. تا آنجا که این نظریه‌پردازان فکر می­کنند، ما در نوعی فیلم بسیار عجیب و غریب علمی تخیلی به سر می­بریم و هنوز حتی از آن خبر نداریم.

 

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است