با ما ارتباط برقرار کن

علم و تکنولوژی

5 سیستم امنیتی که چشم از خانه تان بر نمی‌دارد!

منتشر شده

روی

سیستم امنیتی منزل

دنبال يك سيستم امنيتی عالی برای خانه یا محل کارتان هستيد؟

اين سيستم ها با توجه به نحوه ارائه تفاوت های اندكی دارند. مثلاً سيستم های قديمی مدرسه ای مثل ADT ممكن است نيازمند قرارداد و نصاب حرفه ای باشند و حتی سخت افزار و پشتيبانی را با هم به شما ارائه دهند، در حالی كه ديگر سيستم ها  به شما اجازه می دهند با نصب سيستم و اتصال به دستگاه های امنيتی موجود خودتان نظارت خانه خود را به عهده بگيريد.

هزينه اين سيستم ها بستگی به نوع نصب و نوع سيستم مورد نظر شما دارد. بعضی از شركت ها ممكن است  هزينه هايی از قبيل حق عضويت ماهانه و يا هزينه های دسترسی به اينترنت را داشته باشند، در حالی كه ممكن است بقيه نداشته باشند.

در ادامه 5 سیستم امنیتی که خیال شما را از محافظت خانه تان راحت می‌کند معرفی می کنیم.

 

5- زنگ هشدار

 

زنگ هشدار

 

اين سيستم آخرين سيستم امنيتی خانگی در بازار است كه امتحان خود را پس داده و شامل يك كيت استارتر و هاب، صفحه كليد، آشكارساز حركت و سنسور تماس می باشد.

شما به راحتی می توانيد با اضافه كردن سنسور، حركات بيشتری را رديابي كنيد. مثلاً باز و بسته شدن پنجره ها، زنگ در و يا دوربين های امنيتی خارجی خانه برای امنيت جامع تر. هزينه اين سيستم در حدود ١٩٩ دلار است كه هزينه چندانی نخواهد بود.

 

4- سیستم امنیتی SIMPLISAFE

 

سیستم امنیتی SIMPLISAFE

 

سیستم SIMPLISAF يك مركز امنيتی خانگی است كه همراه مانيتور هشدار دهنده، آژير، سنسور حركت، سيل، آتش سوزی و بسياری ديگر از بلايای طبيعی را تشخيص خواهد داد. این سیستم خیلی ساده طراحی شده است كه فقط يك دستگاه به همراه يك صفحه كليد دارد كه به راحتی می توان از آن استفاده كرد.

پیشنهاد مطالعه:
5 تکنولوژی برتر که زندگی انسان را متحول کرد

البته شما می توانيد يك دوربين اضافی نيز برای آن تهيه كنيد، اين باعث می شود كه به راحتی سرهم كردن يك ميز شما بتوانيد اين سيستم را با هزينه خيلی كم نصب كنيد، و اين ايده برای افرادی كه می خواهند پول بيشتری پس انداز كنند بسيار مقرون به صرفه است.

3- آشيانه امن

 

سیستم امنیتی خانه

 

آيا شما از علاقه مندان پروپا قرص DIY (خودتان انجام دهید) هستيد؟

آيا با چشم پوشی از نظارت بر سيستمی كه نياز به پرداخت هزينه به صورت ماهانه ندارد مشكلی نداريد؟ آشيانه يكی از بهترين راه حل ها در بازار برای كسانی است كه با مديريت خانه هوشمند خود راحت هستند.

سیستم امنیتی آشيانه امن يك سنسور حركتی و يك حسگر ماهواره ای برای محافظت از پنجره ها، درها و ديگر مناطق فراهم می كند. همچنين يك قطعه اضافه جداگانه وجود دارد كه به حيوانات خانگی ما اين امكان را می دهد كه بدون نياز به خاموش كردن سنسورها آزادانه حركت كنند. بسته به نياز خود سنسور بخريد، چند دوربين آشيانه ای بيفزاييد، و سيستم خود را سر هم كنيد، اما در نظر داشته باشيد كه هزينه اين سيستم ممكن است بالا برود.

2- تماشای زنده

 

سیستم هوشمند

 

موارد زيادی در رابطه با تماشای زنده هست كه آن را دوست داشتنی می كند. مخصوصاً اگر از طرفداران تكنولوژی هوشمند هستيد و يك سری از اين اتوماسيون ها را در خانه داريد. اين سيستم مجموعه ای از خدمات بی سيم هوشمند مبتنی بر امنيت را با توجه به خواست شما در اختيارتان می گذارد.

پیشنهاد مطالعه:
5 کتابی که با دقت وحشتناکی آینده را پیش‌بینی می‌کند!

البته شما بايد هزينه های ماهانه مربوط به اين سيستم كه حداقل ٢٠ دلار است را پرداخت كنيد. و البته اين سيستم به راحتی و بدون نياز به پرداخت جريمه های سنگين شركت های ديگر قابل لغو است.

1- سیستم امنیتی ديده بانی (SCOUT)

 

سیستم امنیتی ديده بانی

 

سيستم امنیتی SCOUT با فاصله زياد از برندهای ديگر انعطاف پذير است. كه البته با مزايای متمايزی همراه است. اين دستگاه به چهار سنسور و يك هاب مركزی تقسيم می شود كه شما می توانيد در جای جای خانه با توجه به انتظار خود آنها را جا سازی كنيد.

همچنین به شما اين اجازه را می دهد كه همه تصميمات امنيتی خود را به سر انجام برسانيد. اپليكيشن اين سيستم بسيار آسان و كاربردی است و اگر هشدار آن خاموش باشد به سرعت به شما اخطار می دهد.

در حالی كه برنامه های مانيتورينگ بسياری دارد اما بسيار ارزان ( شروع از ماهی ١٠ دلار) هستند و چون قراردادی وجود ندارد به راحتی می توان آن را لغو كرد.

اگر چه اين سيستم يك عيب نيز دارد كه آن نداشتن دوربين امنيتی است. اين ضعف باعث شده كه بعضی از افراد ترجيح می دهند كه سيستم های خودشان را استفاده كنند.

------*------

دانشگاه دیجیتال مارکتینگ ایران

آموزش دیجیتال مارکتینگ

با دوره های ویدئویی اساتید بین المللی و به زبان فارسی در آکادمی گرشا

------*------

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2017 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است