با ما ارتباط برقرار کن

علم و تکنولوژی

۵ سیستم امنیتی که چشم از خانه تان بر نمی‌دارد!

منتشر شده

روی

سیستم امنیتی منزل

دنبال یک سیستم امنیتی عالی برای خانه یا محل کارتان هستید؟

این سیستم ها با توجه به نحوه ارائه تفاوت های اندکی دارند. مثلاً سیستم های قدیمی مدرسه ای مثل ADT ممکن است نیازمند قرارداد و نصاب حرفه ای باشند و حتی سخت افزار و پشتیبانی را با هم به شما ارائه دهند، در حالی که دیگر سیستم ها  به شما اجازه می دهند با نصب سیستم و اتصال به دستگاه های امنیتی موجود خودتان نظارت خانه خود را به عهده بگیرید.

هزینه این سیستم ها بستگی به نوع نصب و نوع سیستم مورد نظر شما دارد. بعضی از شرکت ها ممکن است  هزینه هایی از قبیل حق عضویت ماهانه و یا هزینه های دسترسی به اینترنت را داشته باشند، در حالی که ممکن است بقیه نداشته باشند.

در ادامه ۵ سیستم امنیتی که خیال شما را از محافظت خانه تان راحت می‌کند معرفی می کنیم.

 

۵- زنگ هشدار

 

زنگ هشدار

 

این سیستم آخرین سیستم امنیتی خانگی در بازار است که امتحان خود را پس داده و شامل یک کیت استارتر و هاب، صفحه کلید، آشکارساز حرکت و سنسور تماس می باشد.

شما به راحتی می توانید با اضافه کردن سنسور، حرکات بیشتری را ردیابی کنید. مثلاً باز و بسته شدن پنجره ها، زنگ در و یا دوربین های امنیتی خارجی خانه برای امنیت جامع تر. هزینه این سیستم در حدود ١٩٩ دلار است که هزینه چندانی نخواهد بود.

 

۴- سیستم امنیتی SIMPLISAFE

 

سیستم امنیتی SIMPLISAFE

 

سیستم SIMPLISAF یک مرکز امنیتی خانگی است که همراه مانیتور هشدار دهنده، آژیر، سنسور حرکت، سیل، آتش سوزی و بسیاری دیگر از بلایای طبیعی را تشخیص خواهد داد. این سیستم خیلی ساده طراحی شده است که فقط یک دستگاه به همراه یک صفحه کلید دارد که به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

پیشنهاد مطالعه:
5 کتابی که با دقت وحشتناکی آینده را پیش‌بینی می‌کند!

البته شما می توانید یک دوربین اضافی نیز برای آن تهیه کنید، این باعث می شود که به راحتی سرهم کردن یک میز شما بتوانید این سیستم را با هزینه خیلی کم نصب کنید، و این ایده برای افرادی که می خواهند پول بیشتری پس انداز کنند بسیار مقرون به صرفه است.

۳- آشیانه امن

 

سیستم امنیتی خانه

 

آیا شما از علاقه مندان پروپا قرص DIY (خودتان انجام دهید) هستید؟

آیا با چشم پوشی از نظارت بر سیستمی که نیاز به پرداخت هزینه به صورت ماهانه ندارد مشکلی ندارید؟ آشیانه یکی از بهترین راه حل ها در بازار برای کسانی است که با مدیریت خانه هوشمند خود راحت هستند.

سیستم امنیتی آشیانه امن یک سنسور حرکتی و یک حسگر ماهواره ای برای محافظت از پنجره ها، درها و دیگر مناطق فراهم می کند. همچنین یک قطعه اضافه جداگانه وجود دارد که به حیوانات خانگی ما این امکان را می دهد که بدون نیاز به خاموش کردن سنسورها آزادانه حرکت کنند. بسته به نیاز خود سنسور بخرید، چند دوربین آشیانه ای بیفزایید، و سیستم خود را سر هم کنید، اما در نظر داشته باشید که هزینه این سیستم ممکن است بالا برود.

۲- تماشای زنده

 

سیستم هوشمند

 

موارد زیادی در رابطه با تماشای زنده هست که آن را دوست داشتنی می کند. مخصوصاً اگر از طرفداران تکنولوژی هوشمند هستید و یک سری از این اتوماسیون ها را در خانه دارید. این سیستم مجموعه ای از خدمات بی سیم هوشمند مبتنی بر امنیت را با توجه به خواست شما در اختیارتان می گذارد.

پیشنهاد مطالعه:
5 ربات عجیب که کارهای خلاقانه انجام می دهند!

البته شما باید هزینه های ماهانه مربوط به این سیستم که حداقل ٢٠ دلار است را پرداخت کنید. و البته این سیستم به راحتی و بدون نیاز به پرداخت جریمه های سنگین شرکت های دیگر قابل لغو است.

۱- سیستم امنیتی دیده بانی (SCOUT)

 

سیستم امنیتی دیده بانی

 

سیستم امنیتی SCOUT با فاصله زیاد از برندهای دیگر انعطاف پذیر است. که البته با مزایای متمایزی همراه است. این دستگاه به چهار سنسور و یک هاب مرکزی تقسیم می شود که شما می توانید در جای جای خانه با توجه به انتظار خود آنها را جا سازی کنید.

همچنین به شما این اجازه را می دهد که همه تصمیمات امنیتی خود را به سر انجام برسانید. اپلیکیشن این سیستم بسیار آسان و کاربردی است و اگر هشدار آن خاموش باشد به سرعت به شما اخطار می دهد.

در حالی که برنامه های مانیتورینگ بسیاری دارد اما بسیار ارزان ( شروع از ماهی ١٠ دلار) هستند و چون قراردادی وجود ندارد به راحتی می توان آن را لغو کرد.

اگر چه این سیستم یک عیب نیز دارد که آن نداشتن دوربین امنیتی است. این ضعف باعث شده که بعضی از افراد ترجیح می دهند که سیستم های خودشان را استفاده کنند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است