با ما ارتباط برقرار کن

علم و تکنولوژی

۵ کاربرد نرم افزارهای مایکروسافت برای تحلیل‌گران داده

منتشر شده

روی

تحلیلگران داده با مایکروسافت

آیا شما جزو افرادی هستید که از مهارت‌های ویژه‌ای در برنامه های اکسل و پاورپوینت برخوردار می باشید؟ باید بگوییم که Microsoft’s Office Suite برای هر کاری ضروری است و دانستن چگونگی استفاده از آن به طور موثری می تواند تفاوت زیادی را در نحوه کار شما ایجاد نماید.

اما چند برنامه مایکروسافت وجود دارد که به خوبی شناخته شده نیست و می تواند زندگی شما را بسیار ساده‌تر کند، مخصوصا اگر شما به طور منظم با داده ها کار می کنید!

در ادامه ۵ مهارت پیشرفته مایکروسافت را برایتان توضیح می دهیم.

۵- داده‌های خود را تعاملی‌تر کنید

تحلیلگران داده با مایکروسافت

اکسل پیشرفته می تواند به شما در ایجاد صفحات گسترده قدرتمند کمک کند و یکی از بهترین موارد استفاده آن قابلیت پیشرفته گرافیکی آن است. با استفاده از این ابزار فوق العاده، می توانید صفحات گسترده‌ خود را به صورت خودکار و داده‌های خام را به تصمیمات”باید” تبدیل کنید.

۴- Microsoft Power BI

 

پیشنهاد مطالعه:
5 اپلیکیشن و نرم افزار تشخیص اسکناس های تقلبی (پول، چک پول، دلار و ...)

Microsoft Power BI

جمع آوری داده‌ها تنها نیمی از کارتان است، شما باید بدانید که چگونه اطلاعات خود را سازماندهی کنید. Microsoft Power BI یک ابزار عالی برای انجام این کار است که به راحتی می تواند روابط پیچیده مدل سازی داده‌ها را انجام دهید. همچنین از طریق داشبورد می توانید داده ها را با همکاران و مشتریان بالقوه خود به اشتراک بگذارید.

۳- انجام وظایف پیچیده به صورت اتوماتیک

انجام وظایف پیچیده به صورت اتوماتیک

هیچ کس نمی خواهد کارهای خسته کننده، تکراری و پیچیده را با دست انجام دهد. اما آیا می‌دانستید که می توانید در Excel با استفاده از VBA پیشرفته به صورت خودکار تعداد زیادی از کارهای خود را انجام دهید؟

با استفاده از این نرم افزار می‌توانید نوشته‌ها و رویدادهای خود را ایجاد کنید، از جعبه های ورودی برای برقراری ارتباط با کاربران نهایی استفاده کنید و همچنین یک روش فلوچارت متقابل را در روش های ساده پیاده سازی نمایید.

۲- یادگیری تکنیک های پیشرفته

 

پیشنهاد مطالعه:
5 خطر امنیتی که نرم افزارهای تحت وب را تهدید می کند!

یادگیری تکنیک های پیشرفته

حتی اگر شما یک دانش اساسی از تمام خدمات داده مایکروسافت داشته باشید، یادگیری یکی دیگر از نرم افزارهای مایکروسافت مانند Access باعث صرفه جویی در زمان می شود. با استفاده از یاد گرفتن تکنیک های پیشرفته مایکروسافت مانند ایجاد و نگهداری ماکروها و کشف گزینه های پیشرفته برای استفاده از فرم ها قطعا رئیس خود را شگفت زده خواهید کرد.

۱-مشکلات پیچیده را حل کنید

تحلیلگران داده با مایکروسافت

یک تحلیلگر داده دارای اطلاعات بسیار زیادی است که توانایی بی سابقه‌ای در زمینه حل کردن چالش های سخت تر را دارند. اعتقاد بر این است که نرم افزارهای مایکروسافت از جمله word، excel، access و … به طرق مختلف می تواند در تسریع کارهایتان با دقت بیشتری کمک کنند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است