با ما ارتباط برقرار کن

وب و اپلیکیشن

۵ اپلیکیشن برتر ماشین حساب پیشرفته اندرویدی

منتشر شده

روی

بر همه ما آشکار و واضح است که ماشین حساب چقدر برایمان اهمیت دارد. بدیهی است که شما به دست کم یک ماشین حساب ساده برای محاسبات ذهنی روزمره خود نیاز داشته باشید.

خوشبختانه بعد از مدت زیادی انتظار، چندین اپلیکیشن ماشین حساب مناسب برای اندروید معرفی شده که ویژگی های معتبر مختلف و قدرت حل مسائل پیچیده را ارائه می دهد. این برنامه ماشین حساب به شما اجازه می دهد که تمام محاسبات و کارهای ریاضیاتی پیش روی خود را با استفاده از گوشی های هوشمند انجام دهید.

در حال حاضر برنامه ماشین حسابی که به طور پیش فرض بر روی بسیاری از گوشی‌های هوشمند اندروید وجود دارد، نسخه نسبتا محدودی برای محاسبه است که فاقد ماشین حساب علمی میباشد.

برای حل انواع مسائل ریاضی، اپلیکیشن های ماشین حساب دیگری نیز وجود دارد. در ادامه فهرستی از ۵ برنامه ماشین حساب برتر برای اندروید که جزو بهترین اپلیکیشن های اندروید قرار دارند برایتان آماده کردیم که در انجام محاسبات به شما کمک می کند.

۵- ماشین حساب اندروید Calculator by google (ماشین حساب گوگل)

 

ماشین حساب اندروید Calculator by google (ماشین حساب گوگل)

 

در حال حاضر این برنامه بیشترین استفاده را در بین ماشین حساب های اندرویدی دارد. اگر این برنامه را ندارید کافیست به فروشگاه گوگل پلی استور بروید و آن را به صورت رایگان دریافت کنید.

این اپلیکیشن یک برنامه کامل برای استفاده روزمره است که با طراحی ساده، تمام مسائل ریاضی عمومی را حل می کند. شما می توانید حاصل محاسبات ریاضیاتی مانند BODMAS (پرانتز، تقسیم، ضرب، جمع، تفریق) و چند تابع عمومی را نیز بیابید.

 

دانلود ماشین حساب Calculator by google

پیشنهاد مطالعه:
5 فیلم پرفروش تاریخ سینما:شاهکارهایی ابدی...

 

۴- ماشین حساب مهندسی Calculator ++

 

ماشین حساب مهندسی Calculator ++

 

ماشین حساب مهندسی Calculator ++ با دو طرح بندی استاندارد (که بیشتر عملیات ریاضی بیسیک و پایه با پشتیبانی چند رقمی دارد) و مهندسی (که می تواند به ابزارهای بسیار پیشرفته برای حل مسائل ریاضی مانند مثلثات، توان و غیره دسترسی داشته باشید) با رابط کاربری مشابه ماشین حساب گوگل (google calculator) وارد بازار شده است.

همچنین دارای یک ویژگی پنجره شناور برای کارکردن با برنامه های متعدد فعال است این برنامه را میتواند کاملا رایگان نصب کنید و از آن استفاده نمایید.

 

دانلود ماشین حساب Calculator ++

 

۳- ماشین حساب اندروید CALCU

 

ماشین حساب اندروید CALCU

 

CALCU در واقع پکیجی از گزینه های سفارشی است که دارای انواع مختلف ظاهر و طرح است. این برنامه اندروید دارای انواع مختلف دکمه های قابل تنظیم و تم هاست و بگونه ای تهیه شده که به شما اجازه می دهد که اکثر عملگرهای مورد استفاده را بصورت دستی به آن اضافه کنید.

CALCU دارای ویژگی هایی مثل حالت ماشین حساب علمی، حافظه داخلی (توکار)، نتایج لحظه ای، قابلیت دسترسی به حرکات (gesture accessibility)، تاریخچه کامل و به طرز شگفت انگیزی پشتیبانی از چند پنجره سامسونگ است. نصب کاملا رایگان است.

 

دانلود ماشین حساب CALCU 

 

۲- ماشین حساب پیشرفته ClevCalc

 

ماشین حساب پیشرفته ClevCalc

 

اگر به دنبال یک ماشین حساب جامع هستید، باید ClevCalc را به شما معرفی کنیم، زیرا این برنامه ماشین حساب نه تنها قابلیت حل مسائل ریاضی بیسیک را دارد، بلکه مسائل حیرت آوری مانند مبدل ارز و واحد، و همه چیز در مورد محاسبه قیمت سوخت تا محاسبه زمان قاعدگی را حل می کند.

پیشنهاد مطالعه:
5 هتلی که باید قبل از مرگ یک بار هم که شده در آن بخوابید!

طراحی آن دقیقا همان چیزیست که در تبلیغ سایت آمده است و نصبش به صورت رایگان است!

 

دانلود ماشین حساب ClevCalc 

 

۱- ماشین حساب مهندسی اندروید GeoGebra

 

خوب، درست حدس زده اید! بله، GeoGebra توابع گراف را با استفاده از عملیات هندسی حل می کند. شما می توانید با استفاده از GeoGebra مسائل جبری، حساب و دیفرانسیل، هندسه و حتی آمار را حل کنید. این اپلیکیشین مانند یک بچه حرف گوش کن، همه این کارها را انجام می دهد!

 

ماشین حساب مهندسی اندروید GeoGebra

 

براحتی میتوانید با کشیدن و رها کردن، نمودار و اشکال مورد نظر خود را رسم کنید و تقریبا می توانید تمام دستورات ریاضی را با کنترل کامل بر نمودارهای خود به برنامه بدهید. خب تعجب آوره! این اپلیکیشن را به صورت رایگان می توانید از لینک زیر دانلود نمایید.

 

دانلود ماشین حساب GeoGebra 

 

با توجه به گسترش حوزه وب و اپلیکیشن، امروزه آنقدری که می توانیم گوشی های هوشمند خود را حمل کنیم، نمی توانیم ماشین حساب های اداری را با خود همه جا ببریم. از این رو این برنامه های ماشین حساب ارزش تلاش و زمان شما را دارند زیرا زندگی شما را ساده تر می کند.

خب همان طور که خواندید هر شخصی فرقی نمی کند محصل باشید یا دانشجو، شاغل باشید یا خانه دار داشتن یک ماشین حساب خوب و کارآمد همیشه می‌تواند به شما کمک کند خوشحال می شویم نظرات خود را با سایت تاپ ۵ و کاربران ما در میان بگذارید و اگه با این مدل ماشین حساب ها کار کردید تجربه خودتان را برایمان بنویسید.

۱ دیدگاه

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است