با ما ارتباط برقرار کن

وب و اپلیکیشن

۵ سایت برتر دانلود رایگان نرم‌افزار و اپلیکیشن

منتشر شده

روی

5 وبسایت برتر دانلود رایگان نرم‌افزار و اپلیکیشن

آیا به دنبال نرم‌افزار و اپلیکیشن برای سیستم و موبایل خود هستید؟ در اینجا سایت‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید نرم‌افزارهای قانونی را به‌ صورت رایگان برای کامپیوتر خود دانلود کنید.

این وبسایت‌های دانلود به مشتریان این امکان را می‌دهند که به‌ راحتی نسخه کامل نرم‌افزارهای خاص را بدون هیچ هزینه‌ای دانلود کنند. حتی اگر نسخه کامل نرم‌افزارها را بدون هیچ هزینه‌ای دریافت نکنید، اما بیشتر نرم‌افزارها به‌ راحتی در این سرویس‌ها به‌ عنوان نسخه کامل نرم‌افزار در دسترس هستند.

۵- Soft32

سایت دانلود نرم افزار Soft32

سایت www.soft32.com.br تنها وبسایت مشهور دانلود است که نرم‌افزارهای رایگان را برای سیستم‌ عامل‌های مختلف پیشنهاد می‌دهد. این سایت دسته‌بندی فوق‌العاده‌ای برای کمک جهت پیدا کردن نرم‌افزار در هر دسته دارد.

۴- Freewarefiles

سایت دانلود رایگان Freewarefiles

سایت www.freewarefiles.com یک وب‌سایت فوق‌العاده برای کاربران وب هست که به جستجوی منابع مفید نرم‌افزارهای رایگان کمک می‌کند. کاربران می‌توانند در اینجا انواع مختلفی از نرم‌افزارها را همراه با بازی، ویدیو یا فایل صوتی، آنتی‌ویروس و غیره جستجو کنند.

۳- Softpedia

سایت دانلود نرم افزار Softpedia

وب‌سایت www.softpedia.com تنها وب‌سایت دانلود رایگان نرم‌افزار به‌ صورت کامل است که کاربران می‌توانند اطلاعات مختلفی درباره نرم‌افزارها مانند بررسی اجمالی نرم‌افزار به دست آورند.

پیشنهاد مطالعه:
5 اپلیکیشن معروف و برتر گوشی های اندروید (2018)

سایت Softpedia یک دایره المعارف رایگان مشهور است که کاربران می‌توانند منابع کمکی برای دانلود هر برنامه را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای در آن جستجو کنند.

۲- Softonic

سایت دانلود رایگان Softonic

پرتال وب www.softonic.com.br بسیار مشهور برای دانلود رایگان نرم‌افزار است. اخیراً Softonic سرویس جدیدی از پرسش و پاسخ را راه‌اندازی کرده است که کاربران می‌توانند سؤالات مربوط به برنامه‌های کاربردی کامپیوتر و موبایل را بپرسند.

۱- Cnet Download

سایت دانلود رایگان Cnet Download

سایت download.cnet.com یکی از مشهورترین سایت‌هایی که کاربران می‌توانند نرم‌افزارهای رایگان را در آن جستجو کنند و به‌ سادگی بر روی سیستم‌های خود آن را دانلود کنند. این وب‌سایت برای دانلود دسته‌بندی دارد و شما می‌توانید به‌ سادگی انواع مختلفی از نرم‌افزارها را پیدا کنید.

پیشنهاد مطالعه:
5 کسب و کار برتر درحوزه وب و فروش آنلاین کدامند؟

Cnet Download در سال ۱۹۹۶ کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر پربازدیدترین سایت در دنیا است. در این وبسایت کاربران به‌ راحتی می‌توانند انواع نرم‌افزارهای پولی و رایگان را برای سیستم‌عامل‌های مختلف موبایل، ویندوز، لینوکس و مک پیدا کنند.

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © 2020 تمامی حقوق برای تاپ فایو محفوظ است